" /> " />
Image
16.11.2020 / 16:57 Okunma Sayısı: 91

ATSO, CHP EKONOMİ HEYETİNİ AĞIRLADI

Anadolu ziyaretleri kapsamında Hatay’a gelen Cumhuriyet Halk Partisi "Ekonomi Masası Heyeti" Antakya Ticaret ve Sanayi Odasını(ATSO) ziyaret etti.
ATSO’nun ev sahipliliği yaptığı geçtiğimiz Cumartesi gerçekleştirilen ziyarette "Ekonomi İstişare" toplantısı yapıldı. Toplantıya; ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, ATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Genel Başkan Yardımcıları Faik Öztrak, Veli Ağbaba, Fethi Açıkel, Ahmet Akın, Parti Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ve beraberlerindeki heyet ile Hatay Milletvekilleri Suzan Şahin, İsmet Tokdemir, Mehmet Güzelmansur, STK temsilcileri ve İş İnsanları katıldı.
Toplantıda ATSO Başkanı Çinçin, Hatay Ekonomisinin önemli gündem maddeleri ile ilgili geniş kapsamlı bir sunum gerçekleştirdi.
Tüm katılımcılara teşekkür eden Çinçin’in, sunumunun konu başlıkları; Suudi Arabistan'ın Türk Mallarına Uyguladığı Ambargo, Afrin Zeytin Yağının İç Piyasaya Satılması, Reyhanlı Barajı Sulama Hatlarının Bitirilmesi, Hassa OSB ve Amanos Tüneli Projesi, Hatay Altınözü Enek Tarım Dayalı İhtisas Sanayi Sitesi Kurulması Çalışmalarına destek verilmesi, Yayladağı ve Zeytin Dalı Sınır kapılarının İhracata açılması ve İhracatçılara destek verilmesi, Hatay Havalimanına Kalıcı Gümrük Kurulması, Hatay İş Dünyası'nın Ekonomik beklentileri oldu.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

214.227 kişidir.