Image
30.11.2019 / 10:00 Okunma Sayısı: 216

ATSO Heyetinden Sınırda Önemli Ziyaretler

Antakya Ticaret Ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, 9. Meslek Komite Üyeleri ve Genel Sekreteri ile birlikte Hatay Vali Yardımcısı Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun’a, Gümrük Müdürü Özer Çildaş’a ve Zeytindalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı’ya ziyarette bulunarak Cilvegözü Sınır Kapısı’nın son durumu ile Zeytin Dalı Gümrük kapısı ilgili bilgiler aldı.
Hatay Vali Yardımcısı / Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun konuşmasında; Cilvegözü Sınır Kapısında her türlü güvenlik önleminin alındığını gerçek Sanayicilere, İhracatçılara ve Ticaret Erbablarına kapılarının sonuna kadar açık olduğunu dile getirerek; Zeytin Dalı Sınır Kapısı ile beraber ticari faaliyetlerine en iyi biçimde devam edeceğine inandığı işadamlarına, çalışmalarında başarı diledi.
Cilvegözü Sınır Kapısı’nın Ticaret Merkezi olması için ellerinden geleni yaptıklarını ifade etti. ATSO Başkanı Hikmet Çinçin, Hatay Vali Yardımcısı Cilvegözü Kara Hudut Kapısı Mülki İdare Amiri Salih Altun’a, Gümrük Müdürü Özer Çildaş’a ve Zeytin Dalı Gümrük Müdürü Vekili Kenan Palalı’ya ağırlamalarından dolayı teşekkür etti.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

183.502 kişidir.