Image
13.02.2020 / 16:47 Okunma Sayısı: 1362

AV. ABACI'DAN AÇIKLAMA

CHP Samandağ İlçe Başkanı Av.Turgay Abacı basında ve sosyal medyada çıkan haberlerle ilgili açıkalamada bulundu.
Av. Abacı; Yandaş ve Yalaka Basının ‘Çamur At İzi Kalsın’ mantığıyla hareket ettiğini vurguladığı açıklamasında “Son dönemlerde ilimizde yaşanan bazı olayları özellikle fırsat bilerek yandaş medya organlarında CHP’li Büyükşehir Belediyemiz ile Samandağ Belediyemize karşı bir linç ve karalama kampanyası başlatılmıştır.
Yandaş ve Yalaka Basın ‘Çamur At İzi Kalsın’ mantığıyla hareket etmektedir.
Büyükşehir Belediyemize bağlı Hatsu Müdürlüğünde yaşanan bir olayı tamamen çarpıtarak, yanlış bilgiler vererek ve insanların doğru haber alma hakkını engelleyerek CHP’li Büyükşehir Belediyemiz kamuoyunda açıkça yıpratılmaya ve itibarsızlaştırılmaya çalışılmıştır.
Ayrıca yine Samandağ Belediyemizde çalışanların yaptığı bir hatadan dolayı yine CHP’li belediyemiz açık bir şekilde hedef alınmış ve art niyetli haberler peşe peşe basında yer almıştır.
Belediye Yönetimimiz tarafından hiçbir şekilde tasvip edilmeyen bu hata nedeniyle Partimizin Belediyesinin sorumlu tutulmaya çalışılması açık art niyetin göstergesidir.
Samandağ Belediyemizin yetkili birimlerince hatayı yapan çalışanlar hakkında soruşturma açıldığı ve açığa alındıkları bilgisi paylaşılmasına rağmen yandaş ve yalaka basında manşet manşet karalama ve itibarsızlaştırmaya yönelik haberler yapılmıştır. Bu çabanın halk nezdinde bir karşılığı olmadığı açıktır.Bunlar beyhude çırpınışlardır.
Ülkeyi karanlığa gömenlere, korku imparatorluğu kuranlara,ekonomiyi batıranlara ses çıkaramayan,aksine yalakalık yaparak çanak tutanlar Türkiye’nin Güvencesi olan Cumhuriyet Halk Partisinin ve Belediyelerinin adlarını ağızlarına alamazlar.
Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da dediği gibi;ülkede nefes almak istiyorsanız CHP’li belediyelerin olduğu yerlere gitmelisiniz.
Yalaka ve yandaş basının bu kadar şiddetli karalama kampanyaları ve itibarsızlaştırma çabaları içerisinde olması iktidarın sonun geldiğinin resmidir.
Artık ‘Yolcudur Abbas,Bağlasan Durmaz’.
Ülkeyi yönetemeyen bu basiretsiz iktidar ile birlikte yalaka ve yandaş basının da bu ülkenin sırtından en kısa sürede ineceği aşikardır.Halkın iktidarını özgür, tarafsız, bağımsız basın ve halkımız ile birlikte en kısa sürede kuracak ve korku imparatorluğunu yıkacağız. Saygılarımla.” İfadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.647 kişidir.