Image
14.03.2020 / 09:59 Okunma Sayısı: 203

“Avrupa Şampiyonasında kupa kazanıp Aziz Şehitlerimize armağan edeceğim”

2019 ve 2020 Fitness Türkiye Şampiyonu, Milli Sporcu, Milli Antrenör Özcan Özdemir, Avrupa Şampiyonasında kupa kazanıp jübile yapmak istiyor.
Türkiye Şampiyonu milli sporcu Özdemir Avrupa Şampiyonasında kupa kazanıp Aziz Şehitlere armağan etmek istediğinin vurguladığı açıklamasında şu ifadelere yer verdi.”04-08 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbul’da yapılan Fitness Türkiye Şampiyonası ve Avrupa Şampiyonası Milli Takım Seçmelerinde 2019’da olduğu gibi bu yılda Büyük Erkekler Açık Siklet Fitness Türkiye Şampiyonu oldum.
06-10 Mayıs 2020 tarihleri arasında İspanya’da yapılacak olan Fitness Avrupa Şampiyonasında ülkemizi temsil edeceğim.
45 yıllık hayatımın 40 yılı aktif spor yaparak geçti. Bu güne kadar Avrupa ve Dünya Şampiyonaları dahil bir çok ulusal ve uluslararası yarışama da şanlı bayrağımızı başarı ile temsil ettim.
Spora başladığım günden bu güne kadar yaşadığım stres, sıkıntı, sakatlıklar, çok ağır 4 ameliyat, dayanılmaz acılar, diyetteki açlık ve susuzluk ile mücadele ederek sabır, disiplin, azim, doğru beslenme ve uygun çalışma programı ile bu başarıları elde ettim.
Bu yarışma benim aktif spora veda yarışmam olacak. Avrupa Şampiyonasında sergileyeceğim bir buçuk dakikalık seri için 40 yılımı verdim. Bu yarışma 40 yılımın özeti olacak aslında. Ülke olarak geçtiğimiz bu zor süreçte, Avrupa Şampiyonasında kupa kazanıp Aziz Şehitlerimize armağan ederek jübilemi yapmak istiyorum.”

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.647 kişidir.