Image
13.02.2020 / 10:07 Okunma Sayısı: 441

“BAŞARI OKULU” SEMİNERİNE DAVET

Samandağ Bilimsel ve Kişisel Gelişim Derneği ile Boğaziçi Vip Kurs Merkezi’nin birlikte organize ettiği “Başarı Okulu Semineri” 22 Şubat Cumartesi günü Samandağ Belediye Meclis Salonunda gerçekleştirilecek.
Öğrencilere ve velilere yönelik olarak iki oturumda düzenlenen seminere Uzman Dil Bilimci Mehmet Fatih Hanoğlu konuşmacı olarak katılıyor. Bilimsel ve Kişisel Gelişim Derneği Başkanı Tayfun Mehtap konuyla ilgili yaptığı açıklamada düzenledikleri seminere tüm Samandağ Halkını davet etti.
Mehtap, açıklamasında “Uzman Dil Bilimci Mehmet Fatih Hanoğlu alanında uzman ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde seminerler vermiş bir hocamızdır.
Boğaziçi Vip Kurs Merkezi ile birlikte Samandağ Halkının bu hocamızdan en iyi şekilde faydalanabilmesi için böyle bir seminer organize ettik. 22 Şubat 2020 Cumartesi günü iki oturumda gerçekleştireceğimiz seminerin ilki Öğrencilere yönelik ‘Stres, Motivasyon, Kaygı ve Zaman Yönetimi’ semineri saat 15:00’da, İkincisi velilere yönelik ‘Aile İçi İletişim’ semineri saat 16:30’da başlayacak.
Ücretsiz olarak gerçekleştireceğimiz bu seminere tüm Samandağ halkını davet ediyoruz. Dileyen katılımcılarımıza sertifika vereceğimiz seminerimize katılmak ve ya bilgi almak isteyenler 0326 512 4558 no’lu telefondan bize ulaşabilirler.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.650 kişidir.