Image
18.05.2020 / 18:10 Okunma Sayısı: 93

BAŞKAN ERYILMAZ'DAN 19 MAYIS KUTLAMA MESAJI

Samandağ Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nın 101'inci yılı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Eryılmaz mesajında ; "Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun 'a çıkarak bütün uluslara ışık tutan bağımsızlık meşalesini yaktığı tarihi günün 101. yıl dönümü.
Mustafa Kemal Atatürk, ‘Bütün Ümidim Gençliktedir' sözüyle Cumhuriyetimizi gençlerimize emanet etmiş ve bağımsızlık meşalesinin yakıldığı bu önemli günü gençlerimize armağan ederek gençlerimize olan inancı ve güvenini bize göstermiştir.
Bu nedenle gençlerimiz, Cumhuriyetimizin değerlerine bağlı, sorumluluk sahibi ve özgür bireyler olarak yetişmeli, Cumhuriyetin değerlerine sahip çıkmalıdırlar.
Bu duygu ve düşüncelerle Başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ulusal kurtuluş mücadelesi veren tüm şehitlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor, başta gençlerimiz olmak üzere tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını kutluyorum." ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

183.484 kişidir.