Image
21.02.2018 / 10:01 Okunma Sayısı: 7902

BERBER, KONGREYE KATILDI

Geçtiğimiz hafta Ankara’da gerçekleştirilen CHP Kadın Kolları 13. Olağan Kurultayına katılan Samandağ CHP İlçe Kadın Kolları Başkanı Yüksel Berber açıklamada bulundu.
Berber açıklamasında “ CHP Kadın Kolları 13. Olağan Kurultayını 17-18 Şubat 2018 tarihleri arasında Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu Ankara’ da gerçekleştirdik. Hatay’dan İl Başkanımız Sayın Filiz Haksöz, İl Yönetimi ve tüm ilçelerimizin Kadın Kolları Kurultay Delegeleri ile Büyükşehir Belediyesi Başkanı Dr. Lütfü Savaş ’ın eşi Sayın Nazan Savaş, PM üyemiz Sayın Burçin Timur ile kurultaya katıldık. Sayın Fatma Köse ile Meltem Öz aday adayı olarak yarıştılar. 13.Olağan Kurultayımız büyük coşkuyla halaylı davullu zurnalı bayram havasında geçti. Katılım yüksekti. Sayın Burçin Timur Genç ve Kadın kotasından Parti Merkezine genel kurultayda seçilmişti. Kırıkhanlı hemşerimiz PM üyemiz Sayın Burçin Timur’a yeni görevinde Samandağ İlçesi Kadın Kolu Yönetimi olarak başarılar dileriz. Fatma Köse:328 oy, Meltem Öz:201 oy alarak Kadın Kolu Genel Başkanı Sayın Fatma Köse tekrar 2 yıllığına seçildi.
Genel Başkanımız Sayın Fatma Köse’ye yeni görevinde başarılar dileriz Ankara’ya gidiş gelişimizde Defne Belediye Başkanımız Dr. İbrahim Yaman, Çankaya Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Syn. Dr. Lüftü Savaş organize etmişlerdir.. Milletvekillerimiz Sayın Serkan Topal ve Sayın Refik Eryılmaz, İlçe Başkanımız Sayın Turgay Abacı ve ilçe yönetimine Samandağ kadın kolu üyelerim ve tüm partili arkadaşlarıma Hatay Büyükşehir Belediyesi Dr. Lütfü Savaş’a, Defne Belediyesi Dr.İbrahim Yaman ‘a, Çankaya Belediyesi’ne, Hatay İl Başkanım Sayın Av.Filiz Haksöz’e ve İl Yönetimine gösterdikleri emek ve ilgi için Samandağ İlçesi Kadın Kolu yönetimim adına teşekkür ediyorum.” dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

166.459 kişidir.