Image
20.11.2020 / 13:46 Okunma Sayısı: 250

BU NE CESARET!!!

Son günlerde ilçemizde hırsızlık olaylarında artış olduğu gözleniyor, motosiklet, eşya gibi hırsızlıkların yanı sıra üreticinin malına da göz diken hırsızlar cesarette sınır tanımıyor.
Son olarak Samandağ Deniz Mahallesi Cemal Nazım Sokak’ta kamera kayıtlarına da yansıyan hırsızlık olayında gece saat 2 sularında bir kişi gözlem yapıyor, ardından diğer bir kişi tarafından bir vatandaşın kapısını maymuncukla açıp 50 litre zeytinyağı ve hububatları çalınıyor.
Aynı gece saat 03:30’ da plakasız beyaz bir minibüs ile sokağa dadanan hırsızlar bir evden çeyiz sandığı, ev eşyası, battaniye, beyaz eşya gibi yaklaşık değeri 20 bin TL olan eşyaları minibüse doldurup götürüyorlar.
Bu durumdan mağdur olan vatandaşlar; Samandağ’ın en yoğun mahallelerinden ve evlerin iç içe olduğu sokaklara hangi cesaretle girdiklerini belirterek” Vatandaşın evindeki eşyasından, tarlasındaki ürününe kadar güvenliği kalmamıştır. Bu konuda halkın uyanık ve duyarlı olmasını istiyoruz.
Aynı mağduriyeti başkalarının da yaşamaması için plakasız araç veya bir motorun itilerek götürüldüğünü gördükleri zaman hemen polisi arasınlar.” dediler.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

214.225 kişidir.