Image
05.12.2019 / 09:34 Okunma Sayısı: 238

CİLLİ GENÇLİK KIZ VOLEYBOL TAKIMI TANITILDI

Cilli Gençlikspor Futbol’dan sonra Voleybol branşında da liglerde mücadele edecek.
Cilli Gençlikspor voleybol genç kız yıldız takımının geçtiğimiz hafta sonu basın tanıtımı yapıldı. Voleybol takımının basın tanıtım toplantısına; Kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli, Başkan Yardımcısı Mehmet Arslan, Yönetici Nihat Arslan, Teknik Ekip Nihat Su ve Tolga Karaçaylı, Forma Sponsorları Nidal Süt Ürünleri ve Zirve Kırtasiye işletmecileri ve genç kız yıldız voleybol takım oyuncuları katıldı.
Cilli Gençlikspor Yönetim Kurulu; Forma Sponsorları Nidal Süt Ürünleri işletmecisi Metin Eryılmaz ve Zirve Kırtasiye İşletmecisi Habip Arslan’a teşekkürler ettiklerini belirttiler. Cilli Gençlikspor Kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli yaptığı açıklamada “Herkes için spor felsefemizle futbol branşından sonra Voleybol branşında da liglere merhaba diyoruz. Hedefimiz çocuklarımızı, gençlerimizi ve her yaştan herkesi sporla buluşturmak.
Bu bağlamda Voleybol branşında da artık bizde varız. Voleybolda Beden Eğitimi öğretmenlerimiz Nihat Su ve Tolga Karaçaylı ile yola çıktık.Teknik ekibimizin özverili çalışmaları sayesinde takımımızı kurduk.
Tabi ki bu bir başlangıç.Gençlerimizin ve çocuklarımızın zamanla voleybol sporuna artan ilgileriyle geniş bir kitleye bu sporu sevdirmeyi amaçlıyoruz.
Voleybol sporunun zihinsel ve bedensel gelişim bakımından önemli bir yeri olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.Velilerimizden isteğimiz çocuklarını spora teşvik etsinler ve sürekli desteklesinler.Spor ile okul derslerindeki başarı grafikleri; düzenli bir yaşam biçiminin benimsenmesiyle artarak devam edecektir.
Sloganımız ;Her zaman her yerde spor yap. Halkımızın destekleriyle zaman içerisinde sporun diğer branşlarında da faaliyet gösterme amacındayız.
Cilli Gençlikspor kulübümüzün düzenlemiş olduğu 2019 Mitsubishi Eclipse otomatik cam tavan jeep piyangomuza destekleriniz; gençlerimize birçok spor dalında hizmet verme şansı verecektir.” ifadelerine yer verdi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.647 kişidir.