Image
11.01.2020 / 10:38 Okunma Sayısı: 139

CİLLİ GENÇLİKSPOR ARAÇ TALİHLİSİ; ALPER ABA

Cilli Gençlikspor’un düzenlediği piyango ikramiyesi olan Mitsubishi Eclipse Jeep’i kazanan şanslı isim Kuşalanı Mahallesi’nden Alper Aba, Kulüp Başkanı Dr. Hasan Fehmi Cilli’ den düzenlenen törenle aracı teslim aldı. Cilli Gençlikspor Kulüp Başkanı Dr.Hasan Fehmi Cilli, yaptığı açıklamada “2019 araç piyangomuza halkımızın gösterdiği ilgi, güven ve destekten dolayı halkımıza sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz.
Alper Bey bizim taraftarımız ve fırsat buldukça maçlarımıza geliyormuş.
Talihlimiz Alper Aba beyefendiye aracını teslim etmekten dolayı büyük bir mutluluk duyuyoruz ve hayırlısıyla kullanmasını temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.
Araç talihlisi Aba aracını teslim alırken “Çocuk hastalıkları uzmanı olarak geçen yıl mezun olur olmaz Antakya Devlet Hastanesi’ne tayin oldum ve 1 yıldır bu görevi sürdürmekteyim. Taraftarı olduğum Cili Gençlikspor’dan destek amaçlı biletler aldım ve bu biletler arasından uzun zamandır hayalini kurduğum araç isabet etti.
Başkanımız nezdinde Cilli Gençlikspor camiasına piyangoyu düzenledikleri ve araç talihlisi olduğum için teşekkürlerimi sunuyorum. Cilli Gençlikspor kulübümüze başarılar diliyorum.” dedi.
Mitsubishi Hatay Bayisi Şahin Atar törende yaptığı konuşmada “Mitsubishi Bayii Atarlar Otomotiv olarak bizler,Herkesin ‘’En iyiyi’’ hak ettiğine inanıyoruz.
Şanslı hemşehrimizi tüm Atarlar Otomotiv adına kutluyor, bundan sonraki yaşamında da hep sağlıklı, sıhhatli ve şansı bol olmasını diliyoruz.
5 yıl garanti ve üstün güvenlik donanımları ile dünyanın en sağlam araçlarından biri olanyeni aracınız Mitsubishi Eclipse Cross ile kazasız, belasız, güvenli sürüşler diliyoruz.” ifadelerine yer verdi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

166.450 kişidir.