Image
05.05.2018 / 10:15 Okunma Sayısı: 32686

FIRINCIOĞULLARI, CHP’DEN ADAY ADAYI

24 Haziranda yapılacak olan seçimlerde CHP’den aday adayı olduğunu belirten Seçkin Fırıncıoğulları, Adalet ve demokrasi mücadelesini yürütmek için Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Aday Adayı olduğunu açıkladı.
Fırıncıoğulları açıklamsında” Ülkemizin geleceğini hep birlikte oylayacağız. Bir tarafta ‘demokrasi ve özgürlük’ mücadelesi olacak diğer tarafta ise, ‘tek adam rejimi’ olacak.” dedi.
Ülkemizde 5 temel sorun olduğunu belirten Fırıncıoğulları “Acilen çözülmesi gereken, eğitim, dış politika, toplumsal barış, ekonomi, adalet ve demokrasi sorunu vardır.
Bu sorunların hiç biri 16 yıl önce bu kadar büyük değildi. 16 yılda 14 kez değişen bir eğitim politikası olabilir mi? Her gelen bakan yeni bir sistemle geldi ve gitti. Bu ülkede 2 milyon çocuk okula gitmiyor.
16 yıllık mevcut iktidar yönetiminde ülke ikiye bölündü. Bu süreçte bilgi ve birikimim ile Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun adalet ve demokrasi mücadelesini birlikte yürütmek için 24 Haziran seçimlerinde içinde doğup büyüdüğüm, Partimizi kendime görev aldığım, büyük örgütüm, Dede yadigarı Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili aday adayı olduğumu bilginize sunmaktan onur duyarım.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

225.878 kişidir.