Image
29.02.2020 / 10:12 Okunma Sayısı: 186

FUTSAL TAKIMI BAŞKAN ERYILMAZ’I ZİYARET ETTİ

İlçemiz okullarından Karaçay Bedii Sabuncu Anadolu Lisesi Erkek Futsal takımı ve Kız Futsal takımı Belediye Başkanı Av. Refik Eryılmaz’ı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarete Karaçay Bedii Sabuncu Anadolu Lisesi müdürü Ekrem Doğru ve takım hocaları İlker Karaciğer ve Eşref Tümer’de katıldı.
Kazanmış oldukları kupaları getiren öğrenciler, ilgilerinden dolayı Başkan Eryılmaz’a teşekkür ederek birlikte fotoğraf çektirdiler.
Karaçay Bedii Sabuncu Anadolu Lisesi il genelinde yapılan okul sporları bünyesinde Liseler arası yarışmalarda Erkek Futsal takımı il 2. si, Kız Futsal takımı il 1.si oldu ve Kahraman Maraş’ta yapılacak Türkiye finalleri bölge müsabakalarında ilimizi temsil edecek. Ayrıca, Kız Kort Tenisi takımı da il ikincisi olarak Muğla’da yapılacak Türkiye finalleri bölge müsabakalarında ilimizi temsil edecek.
Daha önce Erkek Futsal Takımı 2015 yılında Türkiye finali oynama başarısı göstermişti. Yine bu yıl Kız Masa Tenisi takımı da Hatay 1. si olup Elazığ’da yapılan Türkiye finalleri bölge müsabakalarında ilimizi temsil etti.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.649 kişidir.