Image
03.03.2018 / 09:54 Okunma Sayısı: 2180

HBB JUDO TAKIMI İKİNCİ OLDU

Hatay Büyükşehir Belediyesi Judo Takımı, 24-25 Şubat tarihlerinde Osmaniye ilinde yapılan Anadolu Yıldızlar Ligi Judo müsabakalarında başarı elde etti.
Çocukların ve gençlerin, sportif faaliyetlerde aktif olmalarına vesile olmak zihinsel ve bedensel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla aktiviteler gerçekleştiren HBB, başarının en büyük anahtarlarından olmaya devam ediyor.
Başarılı Sporcular 12 Madalya İle Takım Halinde 2’nci Oldu
Anadolu Yıldızlar Ligi Judo müsabakalarında 2 altın, 2 gümüş ve 8 bronz madalya olmak üzere toplamda 12 madalya almaya hak kazanan Hatay’ın başarılı sporcuları 42 puan alarak takım halinde 2’nci oldu.
Kenan Alkaç ve Ozman Özbay altın madalya, Gizem Alkaya ve Sıla Araç Gümüş madalya alırken, Emre Acioğlu, Furkan Sağlamoğlu, Münir Çetin, Kevser Çetin, Mertcan Doğrusöz, İbrahim Berkant Keleş, Yasin Gençtürk, Hatice Nur Yıldırım ise bronz madalya alarak yeni bir başarıya daha imza attılar.
“Sporcularımız Emeklerinin Karşılığını En İyi Şekilde Aldılar “
HBB Judo Antrenörü Kadir Saday,” Çocuklarımızı almış oldukları bu güzel başarılardan dolayı tebrik ediyorum. Bu zorlu mücadelelerde sporcularımız emeklerinin karşılığını en iyi şekilde aldılar. Yarı finallerde de başarı elde edeceklerine inanıyorum. Bize desteklerini esirgemeyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a teşekkür ederiz” dedi.

 

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

192.002 kişidir.