Image
18.12.2017 / 10:21 Okunma Sayısı: 8324

KİMYONŞAN:CHP’Lİ GENÇLİK, TEK LİSTE TEK VÜCUT, TEK YÜREK

CHP Samandağ İlçe Gençlik Kolları geçtiğimiz Cumartesi günü ilçe binasında toplanarak kongresini gerçekleştirdi.
Burak Kimyonşan Başkanlığında tek liste olarak yapılan kongreye, İlçe Başkanı Turgay Abacı, yönetim kurulu üyeleri, Hatay Eski Milletvekili Refik Eryılmaz, CHP Gençlik Koları MYK üyesi Yılmaz Bal, CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Ümit Kutlu ve İlçe Gençlik Kolları üyeleri katıldı.
Kongre ile ilgili görüşlerini aldığımız ve İlçe Gençlik Koları Başkanlığına bir daha seçilen Burak Kimyonşan “ Samandağ İlçe Gençlik Kolları olarak tek liste, tek yumruk ve tek yürek olarak kongremizi büyük bir heyecanla yapmış bulunmaktayız. Aynı şekilde mücadeleye devam edeceğiz. beni bu göreve layık gören ve bir daha seçen tüm genç yoldaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu kongre sürecinde, desteklerini bizden esirgemeyen büyüklerimize, ağabeylerimize ve başta Gençlik Kolları KEMİK oluşumuna ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ dedi.
İlçe Başkanı Turgay Abacı “ İlçe Gençlik Kollarımızın Kongresi bizleri gelecek açısından son derece umutlandırmıştır. Gençlerimizi tek yürek, tek vücut olarak görmek mutluluk vericidir. Bu kongre, CHP’li bütün gençleri kucaklamıştır. Başta Başkanımız Burak Kimyonşan olmak üzere bu önemli göreve yeni seçilen yönetim kurulu üyelerini ve gençlerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum. Bu gençlerle çalışmak bizim için onur ve şereftir. Kongre sürecine katkı sunan herkese teşekkür ediyorum. “ dedi. ” dedi.
Kongrenin divan başkanlığını Yılmaz Bal, yardımcılığını Ümit Kutlu ve Anıl Aktar yaptı.
Kongre sonucunda seçilen Yönetim Kurulu Asil üyeler; Ahmet Bakımcı, Yonca Aksoy, Anıl Aktar, Ali Toprak, Sinan Özen, Marsel Nasraoğlu, Onur Tadal, Nüveyra Düzel, Samet Eryılmaz, Kemal Esmer, Ebru Güleş, Gürkan Kalacı, Yahya Anıl Barutçu, Fatih Tekil.
Yönetim Kurulu Yedek üyeler; Diren Ulaş Ergin, Yücel Oğur, Ali Elma (Edipoğlu), Yusuf Oktay, Cem Yıldız, Süleyman Akın, Emine Dikel, Esra Beyazgül, Sevda Yılmaz, Gamze Bâstırmaoğulları, Duygu Açar, Yahya Onur Berber, Mehmet Aslan,Can Tek baş.
İl Kongresi Delegeleri; 1-Anıl Aktar 2 -Süleyman Bedir Abacı 3- Yeliz Sakallı 4- Ali Berrak 5- Yahya Anıl Barutçu 6- Çisel Fırıncıoğulları 7- Olgunay Özen 8- Ümit Şahutoğulları 9- Yusuf Hocaoğulları 10 Diren Ulaş Ergin 11 Sinan Özen 12 Onur Tadal 13 Nüveyra Düzel 14 Samet Eryılmaz 15- Sezgi Toplu 16- Mehmet Düzel 17- Kübra Rıdvanoğulları 18- Meltem Genç {Mutia Kızı) 19- Sakine Kabasakal 20- Sevsem Üregen 21- Akın Akıncı 22- İlker Dağ 23- Erkan Suadiye 24- Nedim Sürmeli 25- Bahar Ezdeşir 26- Remzi Berber 27- Mehmet Bal 28- Gürkan Kalacı 29- Soydan Doğru 30- Derman Derviş 31- Cengiz Demir 32- Maruf İlhan Dağ 33- Salim Tarsuslu 34- Mehmet Rende 35- Öznur Dadük 36- İbrahim Mert 37- Burak Yoğun 38- Ahmet Yıldız (Alioğlu) 39- Zekeriya Yılmaz 40- Fatih Tekil 41- Ahmet Kara Süleymanoğlu 42- Eşref Aksoy 43- İsmail Açar 44- Mahmut Tunç.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

166.454 kişidir.