Image
21.01.2020 / 10:42 Okunma Sayısı: 209

“Maddi imkansızlıklara rağmen var olma mücadelesi veriyoruz”

Türkiye Kadınlar Voleybol 2’nci ligi’nde Hatay’ı temsil eden Hatay Voleybol Takımı destek bekliyor.
Voleybolun futbolun gölgesinde kaldığını söyleyen Hatay Voleybol Takımı başkanı ve aynı zamanda antrenörlüğünü yapan Mehmet Bekmez voleybola neredeyse bir spor dalı sayılamayacak kadar ilgisiz kalındığını ifade etti.
Bu sadece Hatay’da değil Türkiye genelinde olduğunu vurguladı.
Bekmez, sadece güçlü rakiplerle değil; maddi ve manevi sorunlarla mücadele ettiklerini vurguladığı açıklamasında “Amatör sporlar, daha profesyonel bir ruhla yapılıyor. Bütün maddi imkansızlıklara ve ilgisizliğe rağmen var olma mücadelesi veriyoruz. Bu noktada adalet yok. Benim ve gelecekleri güneş kadar parlak olan öğrencilerim çok yalnız bırakıldık, umutları olan bu gençlerin umutlarını ve hayallerini gerçekleştirme adına azimle her türlü zorluklarla mücadele ediyoruz; ancak bu ilgisizlik ve Maddi Sıkıntı zamanla mücadele azmimizi düşürebilir.
Bunun İçin çocuklarımızın yarınlarını hayallerini umutlarını yaşatmak adına sesimizi duyurabildiğimiz herkesten maddi manevi yardım bekliyoruz. Bir futbolcunun aldığı maaşın dörtte biri ile hep birlikte biz bu çocukların yarınlarını inşa edebiliriz onun İçin lütfen bizleri görün sesimizi duyun” İfadelerine yer verdi.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.648 kişidir.