Image
28.11.2019 / 09:39 Okunma Sayısı: 321

MEŞHUR MARKET 1 YAŞINDA

İlçemiz Aspendos yolu üzerinde bulunan Meşhur Özal ve Ziya Kazan’a ait Meşhur Market kuruluşunun 1. Yıldönümünü kutladı.
Hizmete girdiği günden beri adından sıkça söz ettiren ve kuruluş yıldönümüne özel indirimlerin sunulduğu Meşhur Market’te, market sahipleri Meşhur Özal ve Ziya Kazan müşterileri kapıda karşıladı.
Meşhur Özal ve Ziya Kazan konuyla ilgili yaptıkları açıklamada ”Samandağ’da değişik bir konsept yarattık. Hizmet konseptimiz Samandağ halkına yakışan bir konsept.
Yerel esnafımızı rakip değil meslektaş olarak görüyoruz. Amacımız yerel esnafı ezmek değil onların global sermayeye karşı birleşmesini sağlamaktır.İşletmemizle Samandağ halkına istihdam yaratma amacını da gütmekteyiz. Esnaflarımızın birleşerek global sermaye karşısında marketler açmasını ümit ediyoruz. Samandağ halkımızın kendi öz esnaflarından vazgeçmemelerini diliyoruz.
Üzerine basa basa söylüyoruz. Yerel esnaflarımız rakiplerimiz değillerdir. Rakip göreceğimiz tek yer global sermayedir. 1. Yıl dönümümüz nedeniyle büyük kampanyalar düzenledik.
Kampanyalarımızı önümüzdeki günlerde de sürdüreceğiz. Samandağ halkına layık en kaliteli hizmeti sunmaya devam edeceğiz.Marketimizin içerisinde imalathanemizde bulunmaktadır. İmalathanemizde unlu mamüllerin tümü, tatlı çeşitleri; yaş pasta ve baklava çeşitlerimiz tamamen kendi imalatımız ve en kaliteli malzemeden üretilmektedir. Balıkhanemizde mevcuttur. Ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.
Denizden tezgahımıza taze ürünlerimizle, evinize kadar pişirim servisimiz mevcuttur. Evlere siparişimiz bütün ürünlerde gerçekleşmektedir. 1. Yıl dönümümüze özel kampanyamız Cuma günü başladı Pazar akşamına kadar devam ediyor. Somun ekmekte 3 al 2 öde kampanyamızda devam ediyor. Bütün halkımızı marketimize davet ediyoruz.” ifadelerine yer verdiler.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

183.487 kişidir.