Image
15.10.2020 / 09:38 Okunma Sayısı: 392

ÖDÜLLÜ ŞEF TERAS RESTAURANT & CAFE’ DE

Teras Restaurant& Cafe geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği tadilatın ardından yenilenen görünümüyle tekrar hizmete başladı.
Teras Restaurant& Cafe, gerçekleştirdiği bu tadilatla pandemi koşullarını yaşadığımız şu günlerde hijyene ve estetiğe verdikleri önemi gözler önüne sererken, mutfaklarını açık hale getirerek ödüllü Şef İsmail Şeker‘in usta ellerinden çıkan yemeklerin yapım aşamasına müşterilerini ortak etmeyi amaçlamış.
Ödülü Şef İsmail Şeker Teras Restaurant&Cafe’de Fransız, İtalyan ve Meksika mutfaklarını Samandağ Halkıyla buluşturmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek “1999 yılından beri yemek yapıyorum ve bu işi severek yapıyorum.
Türkiye’ nin birçok Turizm Merkezinde ve son olarak da 5 yıl Dubai’de çalıştım. Ayrıca birçok uluslararası yarışmada derecelerim var.
26 ülkeden yarışmacının katıldığı Uluslararası Mutfak Günlerinde balık ve et üzerine bronz madalya ve gümüş madalya sahibiyim. Hatay Mutfağı, Uzakdoğu Mutfağı ve Dünya Mutfağı üzerine çalıştım. Samandağ halkı damak zevkine düşkün ve yemeyi, içmeyi seven insanlar.
Ben de Teras Restaurant’ ta Dünya Mutfağından özgün lezzetleri Samandağ Halkıyla buluşturmaktan büyük keyif almaktayım.” dedi.
Mekan sahiplerinden Sedat Köksal, Teras Restaurant ailesi olarak Şef İsmail Şeker’i ve onun dünya mutfağından hazırladığı lezzetlerini Samandağ Halkıyla buluşturmanın gururunu yaşadıklarını belirterek “ Biz Köksal’lar bu işi seviyoruz severek yapılan her işin başarıya ulaşacağını hepimiz biliyoruz.
Yemek ve içecek sektöründe gerçekten uzmanlaşmış olan çalışma arkadaşlarımızla beraber misafirlerimize en kaliteli ve lezzetli tatları Ar-Ge çalışmalarımız sonucunda sunmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

207.212 kişidir.