Image
19.11.2019 / 15:41 Okunma Sayısı: 287

PSİKOLOG CAN’ DAN MEDENİYETLER KOROSU KONSERİNE DAVET

Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon Merkezi 3 Aralık Dünya Engelliler gününde anlamlı bir etkinlikle Hatay Medeniyetler Korosu’nu Samandağ halkıyla buluşturuyor.
Engelsiz Yaşam Rehabilitasyon Merkezi kurucularından Psikolog Mehmet Can, 3 Aralık Salı Günü saat 19:00’da Samandağ Kültür Merkezi’nde düzenleyecekleri etkinliğe tüm Samandağ halkını davet etti.
Psikolog Can, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Hatay Medeniyetler Korosu’nun ilk defa Samandağ’da sahne alacağı etkinliğin tüm gelirinin Özel Gereksinimli Bireylere aktarılacağını belirterek “Farkındalık yaratmak adına çıktığımız bu yolculukta her yıl farklı bir etkinlikle karşınızda olduk. Geçen sene yine tüm gelirinin ihtiyaç sahibi engelli ailelerine aktarıldığı bir resim sergisini organize etmiştik. Bu sene ise Hatay’ın dünya genelinde ünlü korosu Hatay Medeniyetler Korosu ile sizlerle oluyoruz. Samandağ Sonuç Başarı-Açı Eğitim Kurumları’nın ana sponsor olduğu etkinliğimize duyarlı herkesi, müthiş bir müzik ziyafeti için davet ediyoruz. 3 Aralık Salı günü Samandağ Kültür Merkezinde görüşmek üzere.” ifadelerine yer verdi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

187.773 kişidir.