Image
14.12.2017 / 10:08 Okunma Sayısı: 8594

SAMANDAĞ CHP’DE GÖREV BÖLÜŞÜMÜ YAPILDI

2 Aralıkta gerçekleşen Samandağ CHP İlçe Kongresinde yönetime yeni seçilen İlçe yönetimi İlçe Başkanı Av. Turgay Abacı başkanlığında dün saat 13:00’da Samandağ İlçe Binasında toplanarak görev bölüşümü yaptı.
Kapalı oy açık sayım usulü ile yapılan görev dağılımı konusunda açıklamada bulunan İlçe Başkanı Av. Turgay Abac
ı “ Parti tüzüğü gereği değerli yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla bir araya gelerek kongreden sonra ilk resmi toplantımızı gerçekleştirdik. Yeni görevlerini en iyi şekilde yapacaklarına inancım tamdır. Bundan böyle yarın seçim olacakmış gibi çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.
Tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Görev bölüşümü şöyle gerçekleşmiştir;
İlçe Sekreterliğine: Ecz. Özcan Yılmaz, İlçe Saymanlığına Hikmet Suadiye, İlçe Eğitim Sekreterliğine Hasan Yılmaz, İlçe Bilişim Sorumlusu: Abdulkerim Karaca, Yerel yönetimlerden sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Salim Sağaltıcı, Basın ve halkla ilişkilerden sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Şirin Kimyon, Örgütlerden ve örgütlenmelerden sorumlu ilçe başkan yardımcılına İmadettin Ergin, Seçim ve hukuk işlerinden sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Gürsel Can, Sivil toplum kuruluşlarından sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Nebil Eryılmaz, İnsan haklarından sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Önder Doğru, Sosyal aktiviteler ve spordan sorumlu ilçe başkan yardımcılığına Yılmaz Doğan seçilmiştir. “ dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

197.492 kişidir.