Image
10.09.2019 / 11:07 Okunma Sayısı: 296

Turkcell’den Hataylılara Özel Avantajlar

Turkcell, Hataylılara özel kampanyalar, hazırladı.
Turkcell Hataylılara özel, Hatay’da numarasını Turkcell’e taşıyacak, yeni hat alacak veya ödeme tipini değiştirerek faturalı hatta geçecek yeni kullanıcılar için avantajlı bir teklif hazırladığını duyurdu.
Turkcell avantajlarından yararlanmak isteyen ve Turkcell’e gelen Hataylılar Turbo Fırsat Avantaj paketini tercih ederek, 6GB internet ve 500 dakika konuşma imkanından ayda 34.90 TL’ye ya da 10GB internet ve 500 dakika konuşma fırsatından ayda 49.90 TL’ye faydalanabilecek. Paket dahilinde aynı zamanda Türkiye’nin dijital yayıncılık platformu Dergilik’te geçerli 1 GB internet de bulunuyor.
Mevcut Turkcell müşterileri de kullanım alışkanlıklarına göre bu fiyattan başlayan paketlerden yararlanabilecek.
Turkcell Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ömer Barbaros Yiş, konuyla ilgili olarak “Müşteri deneyimini geliştirmeye yönelik çözüm ve uygulamalarımızla bu yıl da açık ara müşterilerin en çok tavsiye ettiği marka olmayı sürdürüyoruz.
Hem mobil hem de sabit hizmetler için yapılan tavsiye skoru araştırmalarına göre Turkcell ana markalar bazında tavsiye oranı en yüksek marka olarak yer almaya devam ediyor.
Turkcell’li olmak isteyen Hataylılara da Turkcell kalitesi yakışır diyoruz, onlara özel sunduğumuz tekliflerle bu avantajları yaşamaya çağırıyoruz” dedi.

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

165.905 kişidir.