Image
15.02.2020 / 09:45 Okunma Sayısı: 269

YÜKSELİŞ, BELEDİOĞLU'NU ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTURDU

Samandağ Özel Yükseliş Koleji; Doğu Akdeniz Üniversitesi'nin katkılarıyla Eğitimci-yazar, TV programcısı Süleyman Beledioğlu’nu öğrencileriyle buluşturdu.
Eğitimci- yazar Beledioğlu, geçtiğimiz Çarşamba günü 12. sınıf öğrencilerine
"Sınav Başarısı" konulu seminer verdi.
Kolej Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilen seminere Kolej Yönetim Kurulu üyeleri, Okul Müdürü Necdet Miçooğulları, Doğu Akdeniz Üniversitesi Bölge temsilcisi Kemal Ünsal, öğretmenler ve öğrencileri katıldı.
Koleji Yönetimi, Süleyman Beledioğlu'na bilgileri ve katkılarından dolayı teşekkürlerini sunarak, öğrencilerin sınav kaygılarını önlemek, kendilerine güvenlerini kazandıracak iletişimi sağlamak, ders adaptasyonlarını arttırmak ve kaygıların yol açabileceği verimsizliğin oluşmasını önlemek adına seminerin çok olumlu ve gerekli olduğunu belirttiler. Gerçekleşen seminerin sonunda öğrenciler, hep beraber sınavı kazanacaklarına dair söz vererek memnuniyetlerini dile getirdiler. Kolej Müdürü Necdet Miçooğulları, seminerde yaptığı konuşmasında; Doğu Akdeniz Üniversitesi Bölge temsilcisi Kemal Ünsal ve Eğitim Uzmanı Süleyman Beledioğlu'na emeklerinden dolayı teşekkür ederek, eğitim ve öğretim konusunda etkinliklerin süreceğini, öğrencilerin hayattaki başarılarının en temel hedefleri olduğunu belirtti.

paylaş

ARŞİV HABERLER

SOSYAL AĞLAR

ZİYARETÇİ SAYISI

197.887 kişidir.