Tuna Taneri'nin müziğindeki sınırları zorlayan yeni eseri "Distraught," sokaklardan gelen geleneksel seslerle çağdaş elektronik müziği bir araya getiriyor. Şarkı, bağlama çalıp türkü söyleyen bir sokak sanatçısından canlı alınan sokak kaydıyla elektronik ortamda düzenlenerek hazırlanıp dinleyicilere yeni bir müzikal deneyim sunuyor.

"Distraught," Tuna Taneri' nin elektronik müzikteki ustalığını ve kültürel çeşitliliğe olan ilgisini birleştiriyor. Sanatçı, sokakta bağlama çalan yaşlı birinin türküsünü, modern teknoloji ile birleştirerek, geçmişten günümüze köprü kuruyor. Bu köprü, geleneksel Türk müziğinin derinliklerini, çağdaş tekno ritimleriyle buluşturarak dinleyiciyi adeta bir müzikal zaman yolculuğuna çıkarıyor.

"Distraught," sadece bir müzik eseri değil, aynı zamanda kültürel bir mozaik, geçmişin ve günümüzün seslerini birleştiren bir sanat eseridir. Tuna Taneri' nin bu özgün yaklaşımı, dinleyicilere farklı müzik dünyalarını bir araya getirme ve kültürel çeşitlilikle zenginleştirme fırsatı sunuyor.

ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI KOZAY, KREŞ ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN HEYECANINA ORTAK OLDU ÇUKUROVA BELEDİYE BAŞKANI KOZAY, KREŞ ÖĞRENCİLERİNİN 23 NİSAN HEYECANINA ORTAK OLDU

Kaynak: anka