CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü nedeniyle “Atatürk'e Gazi unvanı ve Mareşal rütbesi verilmesinin yıl dönümünde, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız, milletimiz ve bağımsızlık uğruna canını siper eden tüm kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor; Gaziler Günü'nü kutluyorum” mesajını paylaştı. 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Gaziler Günü nedeniyle sosyal medya hesaplarından açıklama yaptı. 

Kılıçdaroğlu’nun Gaziler Günü mesajı şöyle: 

ÇAKIRÖZER’DEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “EKONOMİK GEREKÇELERLE ARKADAŞLARIMIZ ATILIRKEN NASIL OLUYOR DA YENİDEN 18 KİŞİ İŞE ALINABİLİYOR? ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NI SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMEYE DAVET EDİYORUZ” ÇAKIRÖZER’DEN SPUTNİK’TE GREV YAPAN GAZETECİLERE DESTEK ZİYARETİ: “EKONOMİK GEREKÇELERLE ARKADAŞLARIMIZ ATILIRKEN NASIL OLUYOR DA YENİDEN 18 KİŞİ İŞE ALINABİLİYOR? ÇALIŞMA BAKANLIĞI'NI SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRMEYE DAVET EDİYORUZ”

“Atatürk'e Gazi unvanı ve Mareşal rütbesi verilmesinin yıldönümünde, başta Büyük Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatanımız, milletimiz ve bağımsızlık uğruna canını siper eden tüm kahraman gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyor; Gaziler Günü'nü kutluyorum.”