TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, “Gazi Meclisimiz tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi ve Müşir’ unvanı verilişinin yıl dönümünü ve Gaziler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor; ahirete irtihal eden gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olanlara sağlık, sıhhat ve huzurlu bir ömür diliyorum. Malazgirt'ten bugüne milletimizin, bayrağımızın, vatanımızın selameti için her türlü cesaret ve fedakârlığı gösteren kahramanlarımıza minnettarız” dedi.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş, Gaziler Günü dolayısıyla sosyal medyadan bir mesaj paylaştı. Kurtulmuş’un paylaşımı şöyle:

REMZİ ÇAYIR: "ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA EMEKLİNİN MAAŞI OLMAZ, HÜKÜMET DERHAL BU MİZAHA SON VERSİN" REMZİ ÇAYIR: "ASGARİ ÜCRETİN ALTINDA EMEKLİNİN MAAŞI OLMAZ, HÜKÜMET DERHAL BU MİZAHA SON VERSİN"

“Gazi Meclisimiz tarafından Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Gazi ve Müşir’ unvanı verilişinin yıl dönümünü ve Gaziler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyor; ahirete irtihal eden gazilerimizi rahmetle anıyor, hayatta olanlara sağlık, sıhhat ve huzurlu bir ömür diliyorum. Malazgirt'ten bugüne milletimizin, bayrağımızın, vatanımızın selameti için her türlü cesaret ve fedakârlığı gösteren kahramanlarımıza minnettarız...”