İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), Başkan Danışmanı Murat Ongun, sosyal medya hesabından bu sefer de Beylikdüzü’nde metrodaki yürüyen merdivene yapılan sabotaj görüntüsünü paylaştı. Ongun’un, "Elimizdeki yüzlerce sabotaj görüntüsünden sadece biri" başlığıyla paylaştığı görüntüde, bir grup genç yürüyen merdivenleri kapattıktan sonra kendi aralarında "Çak" yaptıkları görüldü.

İstanbul metrolarındaki yürüyen merdivenlere yapılan sabotajın bir yenisi Beylikdüzü’nden geldi. Metrobüse ait yürüyen merdivenlerle yukarıya çıkan bir grup genç daha sonra merdivenin düğmesine basarak merdiveni durdurdu.

MEHMET EMİN EKMEN'DEN İKTİDARA ÇUKUROVA HAVALİMANI ELEŞTİRİSİ: "AYNI ZAMANDA BAŞLATILAN 3 PROJEDEN 2'Sİ 4 YIL İÇERİSİNDE BİTİRİLİYOR; BİR DİĞERİ 12 YIL BOYUNCA BİTİRİLEMİYORSA  BURADA BİR OYALAMA, BİR İHMAL VE BELKİ DE BİR CEZALANDIRMA VARDIR" MEHMET EMİN EKMEN'DEN İKTİDARA ÇUKUROVA HAVALİMANI ELEŞTİRİSİ: "AYNI ZAMANDA BAŞLATILAN 3 PROJEDEN 2'Sİ 4 YIL İÇERİSİNDE BİTİRİLİYOR; BİR DİĞERİ 12 YIL BOYUNCA BİTİRİLEMİYORSA BURADA BİR OYALAMA, BİR İHMAL VE BELKİ DE BİR CEZALANDIRMA VARDIR"

Kimlikleri belirlenemeyen 3 kişi metrobüs durağına ait güvenlik kamera görüntülerine saniye saniye yakalandılar. Merdiveni durduran 3 kişi daha sonra ‘çak’ yaptıkları görüldü. İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun da söz konusu görüntüleri Twiter (X) hesabından "Elimizdeki yüzlerce sabotaj görüntüsünden sadece biri" başlığıyla paylaştı.