CHP Grup Başkanı Özgür Özel, eski SHP Genel Başkanı Murat Karayalçın'ı ziyaret etti. Özel'e teşekkür eden Karayalçın, "Sayın Özgür Özel, benim çok sevdiğim, çok beğendiğim, çok değer verdiğimiz bir partilimiz, parti büyüğümüz, parti yöneticimiz. O nedenle kendisiyle böyle bir görüşme, sohbet yapmaktan çok büyük bir memnuniyet duydum. Sayın Özgür Özel’e ve arkadaşlarına en içten başarı dileklerimi sunuyorum" dedi.

"DEPREMDE VEFAT ETMEYEN YURTTAŞLAR KANSERDEN ÖLECEKLER" "DEPREMDE VEFAT ETMEYEN YURTTAŞLAR KANSERDEN ÖLECEKLER"

CHP Grup Başkanı Özgür Özel, bugün Ankara'da, geçmişte SHP Genel Başkanlığı, Başbakan Yardımcılığı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı da yapmış olan Murat Karayalçın'ı ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından Karayalçın ile Özel, basın mensuplarına açıklama yaptı. 

Karayalçın, Özel'in CHP Genel Başkanlığına aday olacağını ilan etmesi sonrası tebrik mesajı gönderdiğini ifade ederken, "15 Eylül günü sayın Özel ile sayın Öymen (eski CHP PM Üyesi Örsan Öymen) adaylıklarını açıklamışlardı. Ben de kendilerine birer ileti göndererek kutlama dileklerimi sunmuştum. Bugün Özgür Bey nezaket gönderdi. Arkadaşlarıyla birlikte beni ziyaret etti. İçinde bulunduğumuz sürecin, CHP içerisinde yapılması gereken düzenlemeleri, orada Türkiye siyasetini, yerel yönetim seçimlerinin önemini bir sohbet ortamında değerlendirdik" sözleriyle görüşmeyi değerlendirdi. 

Karayalçın, "Sayın Özgür Özel, benim çok sevdiğim, çok beğendiğim, çok değer verdiğimiz bir partilimiz, parti büyüğümüz, parti yöneticimiz. O nedenle kendisiyle böyle bir görüşme, sohbet yapmaktan çok büyük bir memnuniyet duydum. Sayın Özgür Özel’e ve arkadaşlarına en içten başarı dileklerimi sunuyorum. Ziyaretleri nedeniyle bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.