CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren CHP Altındağ Kadın Kolları İlçe Başkanı Eylem Balcı'nın ailesine taziye ziyaretinde ve Balcı’nın cenazesi için Amasya’ya giderken trafik kazası geçiren CHP Altındağ İlçe Başkanı Ali Ergin’e de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, geçtiğimiz hafta yaşamını yitiren CHP Altındağ Kadın Kolları İlçe Başkanı Eylem Balcı’nın ailesine bu akşam taziye ziyaretinde bulundu. CHP lideri Özel, ayrıca Balcı’nın cenazesi için Amasya’ya giderken trafik kazası geçiren CHP Altındağ İlçe Başkanı Ali Ergin’e de geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

FİLİSTİN BÜYÜKELÇİSİ FAED MUSTAFA: "FİLİSTİN BEYAZ BAYRAK KALDIRMAYACAK. ŞEHİTLERİNİ GÖMECEK, YARALARINI İYİLEŞTİRECEK, YOLUNA DEVAM EDECEK VE ONU YÜZÜSTÜ BIRAKANLARI UNUTMAYACAK" FİLİSTİN BÜYÜKELÇİSİ FAED MUSTAFA: "FİLİSTİN BEYAZ BAYRAK KALDIRMAYACAK. ŞEHİTLERİNİ GÖMECEK, YARALARINI İYİLEŞTİRECEK, YOLUNA DEVAM EDECEK VE ONU YÜZÜSTÜ BIRAKANLARI UNUTMAYACAK"

Özel'e ziyarette; CHP Genel Başkan Yardımcıları Ensar Aytekin ve Gamze Taşçıer ile CHP Ankara İl Başkanı Ümit Erkol eşlik etti.