(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); data-ad-layout-key="-7z+eo+1+2" data-ad-client="ca-pub-2070932093492746" data-ad-slot="8338062933">

banner62

banner63

banner40

banner49

banner53

banner56

banner58

banner61

banner60

banner57

banner33

banner55

banner44

banner15

SAMANDAĞLI OKÇU TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

SPOR 12.09.2021, 22:13 13.09.2021, 11:49 Bahar
469
SAMANDAĞLI OKÇU TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

Antalya'da düzenlenen Açık Hava Okçuluk Türkiye Şampiyonası, sona erdi.

SAMANDAĞLI OKÇU TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDU
Samandağlı Şahin Su Antalya'da düzenlenen Türkiye Açık Hava Okçuluk Şampiyonası'nda 3. olarak brons   madalya kazandı.

Türkiye okçuluk Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde yeni tip koranavirus  (Kovid-19) tedbirleri kapsamında düzenlenen ve 8 Eylül'de başlayan organizasyon, final atışlarıyla tamamlandı.

Şampiyonada dereceye giren sporcular ve takımlar şöyle:

Klasik Yay

Erkekler

1- Harun Kırmızıtaş (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Efe Gürkan Maraş (İstanbul Avcılık ve Atıcılık Spor Kulübü)

3- Ulaş Berkim Tümer (Gelibolu Yarımada Spor Kulübü)

Kadınlar

1- Sıla Özdemir (İzmir Büyükşehir Belediyesi)

2- Defne Derebaşı (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Fatma Buket Aycan (Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübü)

Erkekler Takım

1- Berkay Akkoyun-Ali Aydın-Baran Yağız Erdoğan (İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

2- Fırat Kır-Harun Kırmızıtaş-Muhamed Abdullah Yıldırmış (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Bilal Bahadır Hacıeyupoğlu-Yunus Emre İspır-Orkun Ege Tokuşoğlu (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

Kadınlar Takım

1- Eslem Nisa Demez-Gizem Özkan-Şevval Yakupoğlu (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Melisa Gazoz-Simay Korkmaz-Elifsu Özdemir (İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Özge Çıtak-Aslı Er-İlayda Reyyan Paşa (Vedat Erbay Spor Akademisi)

Karışık Takım

1- Gizem Özkan-Harun Kırmızıtaş (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Melisa Gazoz-Berkay Akkoyun (İstanbul Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

3- Fatma Maraşlı-Kamil Türkmen (Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)

Makaralı Yay

Erkekler

1- Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

2- Demir Elmaağaçlı (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Şahin Su (Demka Okçuluk)

Kadınlar

1- İpek Tomruk (Vedat Erbay Spor Akademisi)

2- Emine Rabia Oğuz (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- Irmak Yüksel (Antalya Elite Spor Kulübü)

Erkekler Takım

1- Abdullah Aslım-Emirhan Kısa-Kubilay Özdemir (Samsun Okçuluk Gençlik Spor Kulübü)

2- Halit Ömer Dağ-Demir Elmaağaçlı-Kemal Özkan (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- yunus Emre Arslan-Şükrü Mustafa Sönmez-Egemen Uslu (Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü)

Kadınlar Takım

1- Efdal Hatice Köse-Emine Rabia Oğuz-Elif Eylül Tarakçı (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

2- Dilara Abbasoğlu-Nehir Sarıhan-İpek Tomruk (Vedat Erbay Spor Akademisi)

3- Derya İpek Okyar-İnci Saracık-Yasemin Begüm Topkarcı (Kaya Okçuluk Spor Kulübü)

Karışık Takım

1- Hazal Burun-Emircan Haney (Muğla Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü)

2- Emine Rabia Oğuz-Demir Elmaağaçlı (Okçular Vakfı Spor Kulübü)

3- İpek Tomruk-Eyvaz Çalışkan (Vedat Erbay Spor Akademisi)

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 05 Şubat 2023
İmsak 06:07
Güneş 07:27
Öğle 12:54
İkindi 15:46
Akşam 18:11
Yatsı 19:27
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Galatasaray 21 51
2. Fenerbahçe 21 45
3. Başakşehir 21 40
4. Beşiktaş 21 39
5. A.Demirspor 21 38
6. Trabzonspor 21 38
7. Kayserispor 21 32
8. Konyaspor 21 27
9. Karagümrük 21 26
10. Gaziantep FK 22 25
11. Alanyaspor 21 25
12. Sivasspor 22 24
13. Antalyaspor 21 24
14. Ankaragücü 21 22
15. Kasımpaşa 21 22
16. Giresunspor 21 21
17. Hatayspor 20 20
18. İstanbulspor 21 18
19. Ümraniye 21 14
Takımlar O P
1. Samsunspor 21 41
2. Eyüpspor 21 41
3. Bodrumspor 21 38
4. Pendikspor 22 37
5. Rizespor 21 37
6. Keçiörengücü 21 37
7. Sakaryaspor 21 34
8. Bandırmaspor 21 34
9. Boluspor 22 34
10. Göztepe 21 30
11. Manisa FK 20 29
12. Adanaspor 22 25
13. Tuzlaspor 22 22
14. Altay 22 19
15. Erzurumspor 22 18
16. Altınordu 21 17
17. Denizlispor 22 16
18. Yeni Malatyaspor 22 17
19. Gençlerbirliği 21 13
Takımlar O P
1. Arsenal 20 50
2. M.City 20 45
3. M. United 21 42
4. Newcastle 21 40
5. Tottenham 21 36
6. Brighton 20 34
7. Brentford 21 33
8. Fulham 22 32
9. Chelsea 21 30
10. Liverpool 20 29
11. Aston Villa 21 28
12. Crystal Palace 21 24
13. Leicester City 21 21
14. Nottingham Forest 20 21
15. Wolves 21 20
16. West Ham United 21 19
17. Leeds United 19 18
18. Everton 21 18
19. Bournemouth 21 17
20. Southampton 21 15
Takımlar O P
1. Barcelona 19 50
2. Real Madrid 19 45
3. Real Sociedad 19 39
4. Atletico Madrid 20 35
5. Real Betis 20 32
6. Villarreal 20 31
7. Athletic Bilbao 20 29
8. Rayo Vallecano 19 29
9. Osasuna 20 29
10. Mallorca 19 25
11. Almeria 19 22
12. Girona 19 21
13. Sevilla 19 21
14. Espanyol 20 21
15. Celta Vigo 20 21
16. Valencia 19 20
17. Real Valladolid 19 20
18. Cadiz 20 19
19. Getafe 20 18
20. Elche 20 9