(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

banner51

banner40

banner44

banner15

banner49

banner33

banner53

banner43

Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda Heyecan Başladı

Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası dün ilçe stadında oynanan protokol maçıyla başladı.

Yerel 21.07.2022, 09:23 Yazıişleri
54
Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda Heyecan Başladı

Samandağ Belediyesi Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası dün ilçe stadında oynanan protokol maçıyla başladı.
Samandağ Belediyesi tarafından organize edilen Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvası’nda 18 Mahalleden 20 takım mücadele edecek. Turnuva 20 Temmuz Çarşamba günü saat 20:00’da yapılan Protokol ile Hatay Birfen Kadın Futbol Takımı karşı karşıya geldi.
İlçe Stadında oynanacak Mahalleler Arası 2. Geleneksel Futbol Turnuvasının Güncel Maç Programı Şu Şekilde:
21.07.2022 Perşembe Saat: 19:30 Deniz Mahallesi - Cumhuriyet Mahallesi, Saat:21:00 Çöğürlü Mahallesi - Şükrü Kanatlı Mahallesi
22.07.2022 Cuma Saat: 19:30 Mızraklı Mahallesi - Kurtderesi Mahallesi, Saat: 21:00 Yaylıca Mahallesi - Yeşilada Mahallesi
23.07.2022 Cumartesi Saat: 19:30 Yeşilköy Mahallesi - Tekebaşı Mahallesi, Saat: 21:00 Yeni Mahalle Unıted - Uzunbağ Gençlik
24.07.2022 Pazar Saat:19:30 Sutaşı Mahallesi - Uzunbağ Mahallesi, Saat: 21:00 Mağaracık Mahallesi - Yeni Mahalle
25.07.2022 Pazartesi Saat: 19:30 Koyunoğlu Mahallesi - Çöğürlü Mahallesi, Saat: 21:00 Şükrü Kanatlı Mahallesi - Deniz Mahallesi
26.07.2022 Salı Saat: 19:30 Atatürk Mahallesi - Yaylıca Mahallesi, Saat: 21:00 Yeşilada Mahallesi - Mızraklı Mahallesi
27.07.2022 Çarşamba Saat: 19:30 Eriklikuyu Mahallesi - Yeni Mahalle Unıted, Saat: 21:00 Uzunbağ Gençlik - Yeşilköy Mahallesi
28.07.2022 Perşembe Saat: 19:30 Kuşalanı Mahallesi - Mağaracık Mahallesi, Saat: 21:00 Yeni Mahalle - Sutaşı Mahallesi
29.07.2022 Cuma Saat: 19:30 Cumhuriyet Mahallesi - Şükrü Kanatlı Mahallesi, Saat: 21:00 Deniz Mahallesi - Koyunoğlu Mahallesi
30.07.2022 Cumartesi  Saat: 19:30 Kurtderesi Mahallesi Yeşilada Mahallesi, Saat: 21:00 Mızraklı Mahallesi - Atatürk Mahallesi
31.07.2022 Pazar  Saat: 19:30 Tekebaşı Mahallesi - Uzunbağ Gençlik, Saat: 21:00 Yeşilköy Mahallesi - Eriklikuyu Mahallesi
01.08.2022 Pazartesi  Saat: 19:30 Uzunbağ Mahallesi -Yeni Mahalle, Saat: 21:00 Sutaşı Mahallesi - Kuşalanı Mahallesi
02.08.2022 Salı Saat: 19:30 Çöğürlü Mahallesi - Deniz Mahallesi, Saat: 21:00 Koyunoğlu Mahallesi - Cumhuriyet Mahallesi
03.08.2022 Çarşamba  Saat: 19:30 Yaylıca Mahallesi - Mızraklı Mahallesi, Saat: 21:00 Atatürk Mahallesi - Kurtderesi Mahallesi
04.08.2022 Perşembe Saat: 19:30 Yeni Mahalle Unıted -Yeşilköy Mahallesi, Saat: 21:00 Eriklikuyu Mahallesi -Tekebaşı Mahallesi
05.08.2022 Cuma Saat: 19:30 Mağaracık Mahallesi - Sutaşı Mahallesi, Saat: 21:00 Kuşalanı Mahallesi - Uzunbağ Mahallesi
06.08.2022 Cumartesi Saat: 19:30 Şükrü Kanatlı Mahallesi - Koyunoğlu Mahallesi, Saat: 21:00 Cumhuriyet Mahallesi - Çöğürlü Mahallesi
07.08.2022 Pazar Saat: 19:30 Yeşilada Mahallesi - Atatürk Mahallesi, Saat: 21:00 Kurtderesi Mahallesi - Yaylıca Mahallesi
08.08.2022 Pazartesi Saat: 19:30 Uzunbağ Gençlik - Eriklikuyu Mahallesi, Saat: 21:00 Tekebaşı Mahallesi Yeni Mahalle Unıted
09.08.2022 Salı Saat: 19:30 Yeni Mahalle- Kuşalanı Mahallesi, Saat: 21:00 Uzunbağ Mahallesi - Mağaracık Mahallesi
 Foto-Haber:Uğur Hüzmeli

Yorumlar (1)
Murat Guc 2 hafta önce
Tomruksuyu mahallesi nerede turnuvaya katilmiyormu
30
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 08 Ağustos 2022
İmsak 04:10
Güneş 05:41
Öğle 12:46
İkindi 16:32
Akşam 19:42
Yatsı 21:06
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Alanyaspor 1 3
2. Trabzonspor 1 3
3. Adana Demirspor 1 3
4. Beşiktaş 1 3
5. Galatasaray 1 3
6. Gaziantep FK 1 1
7. Sivasspor 1 1
8. Ankaragücü 0 0
9. Fenerbahçe 0 0
10. Hatayspor 0 0
11. Başakşehir 0 0
12. Kasımpaşa 0 0
13. Konyaspor 0 0
14. Ümraniye 0 0
15. Giresunspor 1 0
16. Antalyaspor 1 0
17. Kayserispor 1 0
18. Karagümrük 1 0
19. İstanbulspor 1 0
Takımlar O P
1. Adanaspor 0 0
2. Altay 0 0
3. Altınordu 0 0
4. Bandırmaspor 0 0
5. Bodrumspor 0 0
6. Boluspor 0 0
7. Denizlispor 0 0
8. Erzurumspor 0 0
9. Eyüpspor 0 0
10. Gençlerbirliği 0 0
11. Göztepe 0 0
12. Keçiörengücü 0 0
13. Manisa Futbol Kulübü 0 0
14. Pendikspor 0 0
15. Rizespor 0 0
16. Sakaryaspor 0 0
17. Samsunspor 0 0
18. Tuzlaspor 0 0
19. Ö.K Yeni Malatya 0 0
Takımlar O P
1. Tottenham 1 3
2. Bournemouth 1 3
3. Arsenal 1 3
4. M.City 1 3
5. Newcastle 1 3
6. Brighton 1 3
7. Leeds United 1 3
8. Chelsea 1 3
9. Brentford 1 1
10. Fulham 1 1
11. Leicester City 1 1
12. Liverpool 1 1
13. M. United 1 0
14. Wolverhampton Wanderers 1 0
15. Everton 1 0
16. Aston Villa 1 0
17. Crystal Palace 1 0
18. Nottingham Forest 1 0
19. West Ham United 1 0
20. Southampton 1 0
Takımlar O P
1. Almeria 0 0
2. Athletic Bilbao 0 0
3. Atletico Madrid 0 0
4. Barcelona 0 0
5. Cadiz 0 0
6. Celta Vigo 0 0
7. Elche 0 0
8. Espanyol 0 0
9. Getafe 0 0
10. Girona 0 0
11. Mallorca 0 0
12. Osasuna 0 0
13. Rayo Vallecano 0 0
14. Real Betis 0 0
15. Real Madrid 0 0
16. Real Sociedad 0 0
17. Real Valladolid 0 0
18. Sevilla 0 0
19. Valencia 0 0
20. Villarreal 0 0