Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi

(İSTANBUL)- Ataşehir Belediyesi Yaz Spor Eğitimleri kapsamında, vatandaşlara spor ve eğlence dolu bir program hazırladı. Eğitimlerin, ilçe halkını sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik etmesi amaçlanıyor.

Yaz aylarında sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek isteyenler için güzel bir fırsat sunan 'Ataşehir Yaz Spor Eğitimleri', 1 Temmuz Pazartesi günü başlayacak. Çeşitli spor aktiviteleri ve eğitimlerle dolu programdan vatandaşlar, ücretsiz olarak yararlanabilecek.

Ataşehir Belediyesi'nin kültür merkezlerinde ve tesislerinde, zumba, pilates, yoga, fitness gibi birbirinden farklı branşlarda uzman eğitmenler eşliğinde dersler verilecek.

Sınırlı kontenjana sahip eğitimler için kayıt işlemleri, 11 Haziran Salı günü başlayacak. Kayıtlar,  'https://ebelediye.atasehir.bel.tr/Faaliyet/Index'  üzerinden online olarak veya eğitim verilecek tesislerdeki öğrenci işleri bölümünden yapılabilecek.

Kayıt Başlangıcı ve Detaylar:

Kayıt Başlangıç Tarihi ve Saati: 11 Haziran 2024/ Salı, saat: 10.00

Yaş Sınırı: 16 yaş ve üstü

 

Eğitim Tesisleri ve Branşlar:

İnal Aydınoğlu Kültür Merkezi: Zumba – Zumba Kids – Pilates – Yoga

Zübeyde Hanım Kültür Evi: Pilates

Mustafa Saffet Kültür Merkezi: Fitness – Pilates – Zumba – Zumba Kids  – Yoga

Kayışdağı Lions Ataevi: Pilates

Ferhatpaşa Bilim Sanat Merkezi: Pilates

Kaynak: anka