(BİLECİK)- Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, Sosyal Demokrat Kamu İşverenleri Sendikası (SODEMSEN) üyeliğine seçildi. Başkan Subaşı, "SODEMSEN yönetim kurulu üyeliğine seçilerek, Bilecik ve Bilecik Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum" dedi.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek: “Yaşanan sıkıntılarda tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek: “Yaşanan sıkıntılarda tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız”

Bilecik Belediye Başkanı Melek Mızrak Subaşı, emekçi ve işveren arasında önemli bir görev gören sendikanın üyesi olarak seçildi.

Subaşı’nın yönetim kurulundaki görevi, uluslararası ilişkiler olacak. Bu kapsamda Başkan Subaşı, uluslararası ve özellikle Avrupa Birliği fonlarının takip edilmesi ve ülkedeki belediyelere projelerle ulaştırılması görevini yürütecek.

SODEMSEN yönetim kurulu üyeliğine seçilmesiyle ilgili kısa bir değerlendirmede bulunan Başkan Subaşı, "Emekçi ve işveren arasında adaletli ve sağlıklı bir köprü kurulması amacıyla çalışmalarını sürdüren SODEMSEN yönetim kurulu üyeliğine seçilerek, Bilecik ve Bilecik Belediyesi’ni en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Yönetim Kurulunda aldığımız görev ile uluslararası ve özellikle Avrupa Birliği Fonlarını takip edecek ve Bilecik’imiz ile diğer şehirlerimiz için güzel projeler üreteceğiz’’ ifadelerini kullandı.

Kaynak: anka