(AYDIN) - Çine Belediyesi, Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin hizmet saatlerini genişleterek, yöresel lezzetleri daha fazla vatandaş ve ziyaretçiyle buluşturacak. 

Çine Belediye Başkanı Mehmet Kıvrak, 3 Haziran Pazartesi gününden (bugün) itibaren Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin akşam saat 22.00'ye kadar hizmet vereceğini duyurdu. Paşa böreği, mantı, sini böreği, yuvarlama ve keşkek gibi ilçenin yöresel lezzetlerini vatandaşlarla buluşturan Marsias Kadınları Üretim Merkezi, artık akşamları da misafirlerini ağırlayacak.

Başkan Kıvrak, “Çine halkının ve ilçemize gelen misafirlerimizin yöresel lezzetlere olan ilgisi bizi mutlu ediyor. Bu ilgiyi karşılıksız bırakmamak ve herkesin bu eşsiz tatlardan faydalanabilmesi için Marsias Kadınları Üretim Merkezi'nin hizmet saatlerini genişlettik. Vatandaşlarımızdan gelen talepleri değerlendirmeye ve ihtiyaçlarına çözüm olmaya devam edeceğiz” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı

Marsias Kadınları Restoranı rezervasyon ve ön sipariş de alıyor. Lezzetleri yerinde tatmak isteyen vatandaşlar, Marsias Kadınları Üretim Merkezi’ni 0545 445 10 13 numaralı telefondan arayarak rezervasyon yaptırabilecek.


Kaynak: anka