Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz” Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık: “Her gününü bayram tadında yaşayan bir kent için durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz”

(ADANA) - Çukurova Belediye Başkanı Emrah Kozay, Şambayadı Konteyner Kent’te yaşayan depremzede çocukların bayram heyecanına ve coşkusuna armağanlarla ortak oldu. 

CHP Çukurova İlçe Başkanı Ümit Arif Özsoy, Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis üyeleri ve birim müdürleriyle Şambayadı Konteyner Kenti ziyaret eden Başkan Kozay, depremzede yurttaşlarla buluştu, bayramlarını kutladı. 

Kurban Bayramı’nı karşılamaya hazırlanan çocuklara armağanlar veren Kozay, “Hep mutlu olun çocuklar. Yüreğinizden mutluluk, yüzünüzden gülümseme eksik olmasın. Bayramınız kutlu olsun” dedi. 

Aile büyükleriyle de bayramlaşan Kozay, “Bayramlarımız birliğimizi, beraberliğimizi güçlendirdiğimiz özel ve bir o kadar da anlamlı günler. Tüm zorlukları hep birlikte aşıp aydınlık günlere ulaşacağız. Birliğimizin, beraberliğimizin daim olması dileğiyle Kurban Bayramınızı kutluyorum” diye konuştu. 

Kaynak: anka