Nermin Yıldırım Kara Haberleri

Nermin Yıldırım Kara haberleri ve güncel Nermin Yıldırım Kara gelişmeleri, Nermin Yıldırım Kara ile ilgili tüm video, Nermin Yıldırım Kara fotoğrafları ve Nermin Yıldırım Kara haberleri Cemre Gazetesi sitemizde


Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, ülkemizdeki mülteci sorununa ve Hatay başta olmak üzere diğer illerde yaşanan son olaylara dair...

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, son günlerde artış gösteren orman yangınları hakkında basın açıklaması yaptı.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, engelli bireylere yönelik yapılması planlanan ÖTV muafiyeti düzenlemeleriyle ilgili basın açıklaması yaptı.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İskenderun Sahili'nde yaşanan altyapı sorunlarını bir kez daha Meclis gündemine taşıdı.

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, 31 Mart yerel seçimleri sonrası İskenderun’da göreve gelen, Mahalle Muhtarlarıyla dayanışma kahvaltısında...

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, “Kamuda Tasarruf ve Verimlilik Paketi” kapsamında uygulamaya konulacak olan kısıtlamalardan olumsuz etkilenecek olan yerel...

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, buğday fiyatlarının açıklanmasını bekleyen çiftçilerin sorunlarına dair basın açıklaması yaptı.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara,  esnafa verilen kredilerin faiz oranlarında yapılan artışı eleştirdi.

Yerel

Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, 6 Şubat depremleri sonrasında kaybolan çocuklarla ilgili basın açıklaması yaptı.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, depremzedelerin yaşamakta olduğu konut ve kira yardımları sorununa dair basın açıklaması yaptı.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, İskenderun’da yaşanan su taşkınları hakkında yazılı bir basın açıklamasında bulundu.

Yerel

CHP Hatay Milletvekili Nermin Yıldırım Kara, deprem bölgesinde artan çevre sorunlarına ve Hatay’da ÇED raporu zorunluluğunun kaldırılmasına yönelik açıklama yaptı.