(ANTALYA) - Türkiye Kürek Federasyonu tarafından Manavgat Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen “Deniz Küreği Türkiye Kupası” sona erdi.

Türkiye Kürek Federasyonu'nca Manavgat Belediyesi’nin destekleriyle 30 Mayıs ile 2 Haziran 2024 tarihleri arasında düzenlenen Deniz Küreği Türkiye Kupası, Manavgat Sorgun Çamiçi Halk Plajı’nda yapılan son gün yarışlarıyla tamamlandı. 

Son gün yarışlarını, Manavgat Belediye Başkanı Niyazi Nefi Kara, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Süleyman Karakaya, Türkiye Kürek Federasyonu Başkanı Erhan Ertürk, belediye başkan yardımcıları, federasyon yetkilileri ve vatandaşlar takip etti.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek: “Yaşanan sıkıntılarda tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız” Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeyrek: “Yaşanan sıkıntılarda tüm imkanlarımızı seferber etmeye hazırız”

2028 Los Angeles Olimpiyat Oyunları programına alınan Sahil Sürat (Beach Sprint) yarışları branşının ilk kez resmi olarak düzenlendiği organizasyona 19 kulüp ve 200’ü aşkın sporcu katıldı.

U19 Kadınlar 1X ve MIX 2X kategorilerinde dereceye giren sporculara ödüllerini Başkan Kara takdim etti. Kara, “Sporcularımızın rahat etmesi için 4 gün boyunca elimizden geleni yaptık. İş birliği içerisinde hep beraber çalıştık. Önümüzdeki yıl tekrar bekliyoruz. İnşallah daha büyük organizasyonları hep beraber hayata geçiririz. Sizlerle beraber olmaktan çok mutlu olduk” dedi.


Kaynak: anka