(MUĞLA)- Söğüt Mahallesi’ni ve merkez pazar yerini ziyaret eden Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, vatandaşlarla ve esnafla konuştu.

Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü, Söğüt Mahallesi’ni ziyaret etti. Esnafla ve vatandaşlarla görüşen Ünlü, yapılması gereken çalışmalarla ilgili talep ve önerileri dinledi. Acil yapılması gereken işlerle ilgili birim müdürleriyle istişare ederek, gerekli talimatları verdi.

Konyaaltı kreşlerindeki minikler, mezun olmanın heyecanını yaşadı Konyaaltı kreşlerindeki minikler, mezun olmanın heyecanını yaşadı

Her zaman vatandaşlarla bir arada olmaya özen gösterdiğini söyleyen Başkan Ünlü, “Bugün müdürlerimizle birlikte Söğüt’teydik. Söğüt Mahalle'miz özellikle yerli turistlerimizin uğrak noktası. Sezona hazırlığı devam eden esnafımızla görüşerek talep ve önerileri dinledik. Notlarımızı aldık, en acil olanlardan başlayarak hayata geçireceğiz” dedi.

Başkan Acar Ünlü, merkez pazar yerini de ziyaret ederek esnafla ve alışverişe gelen vatandaşlarla görüştü. Esnafa hayırlı işler dileğinde bulunan Ünlü, pazar yerinin şartlarının iyileştirilmesi için yapılması gereken çalışmaları da inceledi.

Kaynak: anka