Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü’den arife gününde mezarlık ziyareti  Marmaris Belediye Başkanı Acar Ünlü’den arife gününde mezarlık ziyareti 

(İZMİR)- Seferihisar Belediyesi, halkla daha etkili iletişim kurmak ve iş birliği sağlamak için Zenşiye Güler Anı Evi'nde danışma kurulu toplantısı düzenledi.

Toplantıya, Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, CHP Seferihisar İlçe Başkanı Rahmi Tezel Çınar, başkan yardımcıları ile Danışma Kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda ilçenin mevcut sorunları, çözüm önerileri ve geleceğe yönelik projeler ele alındı. Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, açılış konuşmasında ilçenin genel durumu hakkında bilgilendirme yaparak, son dönemde hayata geçirilen projeler ve bu dönemde planlanan çalışmalar hakkında danışma kuruluna detaylı bilgiler verdi. Toplantıda öne çıkan başlıca konular arasında; altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri, turizm potansiyelinin artırılması ve sosyal projeler yer aldı. Özellikle, ilçenin doğal güzelliklerinin korunması ve sürdürülebilir turizm politikalarının geliştirilmesi konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

Kaynak: anka