Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi Karadeniz Ereğli Şehir Mezarlığı’nda mevlid programı düzenlendi

(GAZİANTEP)- Şehitkamil Belediye Başkanı Umut Yılmaz, mahalle ziyaretlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda Başkan Yılmaz, Cinderesi ve Kayaönü mahallesi sakinleriyle bir araya gelerek,sorunlarını, eleştirilerini, taleplerini ve önerilerini dinledi.

Şehitkamil Belediye Başkanı Yılmaz, Cinderesi ve Kayaönü mahallelerine gerçekleştirdiği ziyaretlerde, kahvehanelere konuk olarak vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Umut Yılmaz, ziyaretinin amacını mahalle sakinlerinin doğrudan kendilerine iletmek istedikleri konuları öğrenmek ve çözüm yolları aramak olduğunu söyledi.

Belediye olarak, halkın istek ve ihtiyaçlarına göre hareket etmeyi prensip edindiklerini belirten Yılmaz, “Şehitkamil’i halkımızla birlikte yönetmeye devam edeceğiz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaretler, yurttaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerinin yerinde tespit edilmesi ve çözüm yollarının belirlenmesi açısından büyük önem taşıyor. Yurttaşlarımızın sorunları, eleştirileri ve önerileri bizim için çok değerli. Bu sayede hizmet kalitemizi artırabilir ve vatandaşımıza daha iyi hizmet sunabiliriz, düşüncesini taşıyoruz” dedi.

Cinderesi ve Kayaönü Mahallesi sakinleri, Başkan Yılmaz’ın bu ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirken, çeşitli konulardaki taleplerini iletme fırsatı buldu. Altyapı çalışmaları, yeşil alan düzenlemeleri, sosyal ve kültürel aktiviteler gibi çeşitli konular gündeme geldi. Başkan Yılmaz, iletilen talepleri ve önerileri değerlendirip, çözüm yolları arayacaklarını söyledi.

Ziyaret sırasında Yılmaz, belediyenin hayata geçirdiği projeler hakkında da bilgi verdi. Yılmaz, Şehitkamil Belediyesi olarak, ilçenin her mahallesine eşit hizmet götürme amacı taşıdıklarını ve bu hedef doğrultusunda çalıştıklarını aktardı. Özellikle çocuklar ve gençler için eğitim ve spor alanında önemli projeler hayata geçirdiklerini söyledi.

Kaynak: anka