(MANİSA)- Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Ege Belediyeler Birliği Olağan Meclis Toplantısı’nda encümen üyeliğine seçildi. Başkan Çetin Akın, “Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız” dedi.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, mezarlıkları ziyaret eden vatandaşlara çiçek dağıttı

Ege Belediyeler Birliği, yeni yönetimi belirlemek için İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin ev sahipliğinde toplandı. Ege Bölgesi’nin dört bir yanından gelen belediye başkanlarının ve belediye meclis üyelerinin katıldığı toplantıda, başkan ve üncümen üyeleri belirlendi. Yapılan oylamada Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Mimar Ferdi Zeyrek birlik başkanlığına, Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın encümen üyeliği görevine seçildi. 

Başkan Akın, “Turgutlu Belediyesi olarak üyesi olduğumuz Ege Belediyeler Birliği’nin Meclis Toplantısı’na katıldık. Yapılan seçimler sonucunda Ege Belediyeler Birliği Başkanı seçilen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Ferdi Zeyrek'i tebrik ederim. Ayrıca beni ‘Encümen Üyesi’ seçen üyelerimize teşekkür ediyor, alınan kararların birliğimiz ve ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum. Hep birlikte daha güzel işlere imza atacağız” diye konuştu.

Kaynak: anka