(ANKARA) - Türk Telekom, internet tarifelerine yüzde 14-16 zam yaptı. Yeni tarifeler ​​​​​1 Temmuz 2024'ten itibaren geçerli olacak. Taahhüdü devam eden kullanıcılar zamlardan etkilenmeyecek.

Türk Telekom, internet tarifelerine yapılan zammı internet sitesinden açıkladı. Tarifelere yüzde 14, yüzde 15 ve yüzde 16 oranlarında zam yapıldı. En düşük taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 12 Mbps’ye kadar internet paketinin fiyatı 650 TL’den 755 TL’ye yükseltildi. En yüksek taahhütsüz ve limitsiz internet paketi olan, bağlantı hızı 1000 Mbps'ye kadar internet paketinin fiyatı ise 1500 TL'den 1720 TL'ye çıkarıldı.  

Yeni tarifeler, ​​​​​1 Temmuz 2024'ten itibaren yürürlüğe girecek. Taahhüdü devam eden kullanıcılar zamlardan etkilenmeyecek. Zamlı tarifeler, taahhütsüz müşteriler ile yeni üye olacak müşteriler için geçerli olacak. 

Türk Telekom’un internet sitesinden yapılan açıklama şöyle: 

"1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren; Evde/İşte İnternet tarifelerinin liste fiyatı, MEB tarifelerinin liste fiyatı, Yalın/Alo erişim liste fiyatı ve Alo dakika paketlerinin liste fiyatı, Statik IP liste fiyatı ve Tek Seferlik İşlem ücretlerinde (nakil, devir, hat dondurma, hat kapama) güncelleme yapılacaktır.

Arife gününde şehit yakınlarının duygusal ziyareti... Arife gününde şehit yakınlarının duygusal ziyareti...

Bahse konu liste fiyatı güncellemelerinden, sadece taahhütsüz durumda olan müşterilerimiz etkilenecek olup, taahhütlü müşterilerimiz taahhüt süreleri boyunca herhangi bir fiyat değişikliğinden etkilenmeyecektir. Taahhütsüz müşterilerimiz de avantajlı kampanyalarımıza katılarak hiçbir fiyat değişikliğinden etkilenmeden kullanımlarına devam edebilirler."

 

Kaynak: anka