İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, “Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde: Uyuşturucu Madde İmalatçılarına ve Bunların Satışını Yapanlar ile Sokak Satıcılarına yönelik 15 İlde düzenlenen “NARKOGÜÇ-49” operasyonlarında 1 ton 110 Kg Uyuşturucu Madde ele geçirildi. 214 Zehir Taciri ve Sokak Satıcısı yakalandı” açıklamasını yaptı.

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde: Uyuşturucu Madde İmalatçılarına ve Bunların Satışını Yapanlar ile Sokak Satıcılarına yönelik 15 İlde düzenlenen “NARKOGÜÇ-49” operasyonlarına ilişkin sosyal medya hesabından bu sabah açıklama yaptı. Bakan Yerlikaya'nın açıklaması şöyle:

“Jandarma Genel Komutanlığı KOM Daire Başkanlığı koordinesinde: Uyuşturucu Madde İmalatçılarına ve Bunların Satışını Yapanlar ile Sokak Satıcılarına yönelik 15 İlde düzenlenen “NARKOGÜÇ-49” operasyonlarında 1 ton 110 Kg Uyuşturucu Madde ele geçirildi. 214 Zehir Taciri ve Sokak Satıcısı yakalandı.

MANSUR YAVAŞ, SİNCAN’DA: “25 YILDIR YAPAMADIĞINIZ İSTASYON CADDESİ'Nİ YAPTIK...POLATLI SUSUZKEN, SİNCAN, YENİKENT SUSUZKEN GİDİP ÇİN’DEN DİNOZOR MU GETİRMELİYDİM” MANSUR YAVAŞ, SİNCAN’DA: “25 YILDIR YAPAMADIĞINIZ İSTASYON CADDESİ'Nİ YAPTIK...POLATLI SUSUZKEN, SİNCAN, YENİKENT SUSUZKEN GİDİP ÇİN’DEN DİNOZOR MU GETİRMELİYDİM”

Operasyonu gerçekleştiren Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımızı, Kahraman Jandarmamızı ve Gümrük Muhafaza ekiplerimizi tebrik ediyorum.

Ülkemizin dört bir yanında zehir tacirlerine karşı operasyonlarımız kararlılıkla devam edecek.”

 

Kaynak: anka