(AYDIN) - Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Kuşadası Cemevi’nin düzenlediği birlik ve dayanışma pikniğine katıldı.

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Kuşadası Cemevi, birlik ve dayanışma pikniğinin 8’incisini Adagöl Doğal Yaşam ve Spor Parkı’nda düzenledi. Etkinliğe, CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız, CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Gürbilek, Başkan Günel ve birçok Cemevi mensubu katıldı. 

"Balıkesir Liseli Keşşaflar Müzesi" açıldı "Balıkesir Liseli Keşşaflar Müzesi" açıldı

Bu sene düzenlenen etkinliğin Anneler Günü’ne denk gelmesi dolayısıyla Başkan Günel, pikniğe katılan annelerin Anneler Günü’nü kutladı. Katılımın yoğun olduğu piknikte, sahne kurularak müzisyenler eşliğinde halaylar çekildi. 

Piknikte, görev süresi boyunca tüm inançlara duyduğu saygıyla hemşehrilerine hizmet ettiğine değinen Günel, şunları söyledi:

“Sizlerin inançlarına gösterdiğim saygıyı elimden geldiği kadar hizmetle taçlandırmaya çalıştım. 20 yıldan fazladır bitmeyen Cemevi’ni geçen dönem bitirerek bugün hepimizin kullandığı hem bir ibadethane, hem de bir kültür merkezi haline getirdik. İsmim Ömer olsa da başına Ali koysanız da koymasınız da ben sizden bir canım ve hep öyle kalacağım. Bundan sonra da bu bilinçle hizmet etmeye devam edeceğim. Bugün buradan tüm annelerin Anneler Günü’nü kutluyorum ve hepinize güzel bir pazar diliyorum, afiyet olsun.”


Kaynak: anka