Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Boztram Tramvay projesine ilişkin, “Göreve gelirsek tramvay hattımızı açtığımız Yeşilkent Köprüsü'nden hastaneye kadar uzatacağız. Nasıl yaptıysak yine biz yaparız” dedi.

Başkan Bakkalcıoğlu, X hesabından yaptığı paylaşımda, yeniden göreve gelmeleri durumunda tramvay hattını hastaneye kadar uzatacaklarını söyledi. Bakkalcıoğlu, şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili hemşehrilerim; sizlere söz verdiğimiz gibi tramvay projemizi BOZTRAM’ı gerçekleştirdik. Yaklaşık 6 aydır Adliye ile Eczacıbaşı arasında siz sevgili hemşehrilerime toplu taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Bu projeyi yaparken önce ‘Yapamaz’ dediler. Daha sonra ‘Bunlar oyuncak’ dediler. ‘Bunlar ikinci el’ dediler. Baktılar yapıyoruz ‘şehrin içindeki trafiği felç edecek’ dediler ama eminim şimdi bunları söyleyenler toplu taşımacılık hizmetimizden tramvaydan yararlanmaktadırlar. Sevgili hemşehrilerim sizlerin değerli oylarıyla, Allah izin verirse yeniden göreve gelirsek tramvay hattımızı açtığımız Yeşilkent Köprüsü'nden hastaneye kadar uzatacağız. Nasıl yaptıysak yine biz yaparız.”

Kaynak: anka