(İZMİR)- Ova bölgesinde bulunan Gediz Pazar Yeri'ni ziyaret eden Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, “En kısa zamanda Gediz kapalı bir pazar yerine kavuşacak. Pazarcımız, vatandaşımız mağdur olmayacak. Ova bölgemiz diğer mahallelerimiz gibi hak ettiğini alacak” dedi.

Yunusemreli çevreciler, Akmescit’te iki buçuk ton çöp topladı  Yunusemreli çevreciler, Akmescit’te iki buçuk ton çöp topladı 

Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, Ova bölgesinde bulunan Gediz Pazar Yeri’ni ziyaret etti. Başkan Duman, esnaf ve vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

HER MAHALLEYE EŞİT HİZMET

Her mahalleye eşit hizmet götüreceklerini vurgulayan Başkan Duman, “Seçim döneminde sizlere hizmetlerimizi adalet ve hakkaniyetle gerçekleştireceğimize dair bir söz verdik. Bu sözün arkasındayız. Bugün de o nedenle buradayım, sizlerin yanındayım.  Burada bana en çok gelen istek pazar yerinin kapalı olması yönünde oldu. Bunu değerlendireceğiz. En kısa zamanda Gediz kapalı bir pazar yerine kavuşacak. Pazarcımız, vatandaşımız mağdur olmayacak. Ova bölgemiz diğer mahallelerimiz gibi hak ettiğini alacak. Buca’yı hiçbir bölgeyi, hiçbir mahalleyi ayırmadan adaletli bir yönetimle yönetmeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.

Kaynak: anka