(İZMİR)- Buca Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Buca Gölet'te Gençlik Festivali gerçekleştirecek. Belediye Başkanı Görkem Duman, “Atatürk Türkiye’sini yükseltecek bütün gençlerimizi 18 Mayıs’ta coşkumuza ortak olmaya bekliyoruz” dedi.

 

Buca Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Buca Gölet’te Gençlik Festivali düzenleyecek. 18 Mayıs Cumartesi günü saat 15.00’te başlayacak festivalde, gün boyu heykel yapım atölyesi, zumba, yoga, colorfest, rodeo, dev jenga, sumo güreşi, şut becerisi ve şişme gülle savaşı gibi aktiviteler yer alacak. Saat 18.30’da Başıbozuk grubunun sahne alacak.  

 

TÜM GENÇLERE DAVET

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Akın, Edremitlilerle buluşacak Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Akın, Edremitlilerle buluşacak
Üniversite kenti Buca’da yaklaşık 80 bin öğrenciye ev sahipliği yaptıklarını ifade eden Belediye Başkanı Görkem Duman, “Tüm genç arkadaşlarımın 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nı canıgönülden kutluyorum. Bayramı 105. yıla yakışır şekilde büyük bir coşkuyla kutlamak için Gençlik Festivali düzenledik. Atatürk Türkiye’sini yükseltecek bütün gençlerimizi 18 Mayıs’ta bu büyük coşkuya ortak olmaya bekliyoruz” diye konuştu.

Kaynak: anka