2016 yılında Türkiye’nin önde gelen iş insanları tarafından kurulan ve o günden bugüne kadar konserlerinin tüm gelirini çocukların sağlığı ve eğitimine harcamak üzere bağışlayan C-Majör İş’ten Sesler Korosu, Safranbolu Belediyesi’nin daveti ile Safranbolu’da sahne alacak.

Sadece iş insanları ile birlikte oluşturulan C-Majör İş’ten Sesler Korosu kurulduğu 2016 yılından beri yardım konserleri düzenliyor. C-Majör bu kez, Safranbolu Belediyesi’nin daveti ile Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde konser verecek. Düzenlenecek konserin tüm geliri KARÜNDER’e (Karabük Üniversitesi Yaptırma Yaşatma ve Turizmi Geliştirme Derneği) bağışlanacak ve KARÜNDER tarafından üniversite öğrencilerine burs olarak verilecek.

Düzenlenecek programın sponsorları arasında SAFTİD (Safranbolu Turizm İşletmecileri Derneği), Sianji Group, Çizgi Reklam, Ramada Plaza yer aldı. 23 Aralık 2023 Cumartesi günü saat 20.00'da Safranbolu Belediyesi Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nde C-Majör İş’ten Sesler Korosu konserinde Şef Pınar Barut yönetiminde, Sanatçılar Müşerref Akay, Ezgi Özcan, Yalçın Dümer gibi önemli isimler sahne alacak.

Beşiktaş Belediyesi, Kültür Ve Sanat Etkinliklerini İlçelilerle Buluşturuyor Beşiktaş Belediyesi, Kültür Ve Sanat Etkinliklerini İlçelilerle Buluşturuyor

Elde edilen gelirin tamamı üniversite öğrencilerine burs olarak verilecek konserin biletleri, Safranbolu Belediyesi Meydan Halk Masası ve Leyla Dizdar Kültür Merkezi’nden 100 TL bedelle satın alınabilecek.

Kaynak: