HBB’de Daire Başkanları Görevden Alındı HBB’de Daire Başkanları Görevden Alındı

HBB Adayı Necmettin Çalışkan, Samandağ, Yayladağı ve Antakya’da Gerçekleştirilen Mahalle Toplantılarına Katıldı.                        
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, bölgedeki yerel halkla temaslarına devam ediyor. Çalışkan, Yayladağı, Samandağ ve Antakya bölgelerindeki mahalle toplantılarına katılarak vatandaşlarla bir araya geldi.
Yerel Halk Sorunlarını Çalışkan'a İletti
Yayladağı, Samandağ  ve Antakya bölgelerinde gerçekleştirilen mahalle toplantılarında yerel halk yaşadığı sorunları Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Doç. Dr. Necmettin Çalışkan'a doğrudan iletme fırsatı buldu. Karacurun, Sungur, Kışlak, Karaköse, Sebenoba ve Gözene mahallelerinden gelen vatandaşlar, mahallelerinde karşılaştıkları zorlukları aktarırken Antakya'daki Karlısu ve Narlıca mahallelerinden gelen katılımcılar da görüşlerini dile getirdi.

Çözüm Önerileri Değerlendirildi
Gerçekleştirilen toplantılarda vatandaşların sorunlarını dinleyen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Çalışkan, çözüm önerilerini de değerlendirerek Büyükşehir Belediye Başkanlığıyla birlikte çözüm odaklı gelecek projeleri hakkında da bilgilendirme yaptı. 

Halkın Katılımı Önemli
Çalışkan, vatandaşla yüz yüze gerçekleştirilen toplantıların devam edeceğini ve halkın katılımının kendileri için son derece önemli olduğunu belirtti. Bu tür etkinliklerin, yerel yönetim ile halk arasındaki diyaloğun güçlenmesine katkı sağladığını vurguladı.
Foto-Haber:Nezahat Fırıncıoğulları

Editör: Nezahat Fırıncıoğulları