Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı Yankı Bağcıoğlu, Şehit Komando Er Ferhat Altın, Şehit Jandarma Er Selçuk Güven, Şehit Piyade Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik ve Şehit Jandarma Komando Cavuş Bülent Kula'nın yakınlarını ve Menemen Muharip Gaziler Derneği'ni ziyaret etti. Bağcıoğlu, “Şehitlerimiz toprak altındaki ulu köklerimiz, gazilerimiz de Büyük Önder Atatürk'ün dediği gibi yaşayan anıtlardır" dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Milli Savunma Bakanlığından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümamiral Yankı Bağcıoğlu, bugün Menemen Belediye Başkan Adayı Deniz Karakurt, Menemen CHP İlçe Başkanı Hüseyin Özbey ve il yönetimiyle bir araya geldi. Menemen Kubilay Anıtı'nı ve şehitliği ziyaret ederek karanfil koydu. Şehit Komando Er Ferhat Altın ve Şehit Jandarma Er Selçuk Güven'in yakınlarını ve Menemen Muharip Gaziler Derneği'ni ziyaret etti. Bağcıoğlu daha sonra Aliağa'ya geçerek Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç ve Aliağa CHP İlçe Yönetimi ile birlikte Aliağa Muharip Gaziler Derneği'ni ve Aliağa Devlet Hastanesi'nde yatmakta olan Gazi Jandarma Uzman Çavuş Bülent Kovanç'ı ziyaret ederek sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Aliağa Belediye Başkan Adayı Çağatay Güç ve Aliağa CHP ilçe yönetimiyle Şehit Piyade Yüzbaşı Oğuz Özgür Çevik ve Şehit Jandarma Komando Cavuş Bülent Kula'nın yakınlarına ziyarette bulundu. Sehit ve Gazi Dernekleri ve Şehit yakınlarına CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in selamlarını ileten ve CHP adına şükran ve minnetlerini bildiren Genel Başkan Yardımcısı Bağcıoğlu, sosyal ve ekonomik yaşamda karşılaştıkları zorluklara ilişkin talepleri ve temennileri dinledi.

Genel Başkan Yardımcısı Bağcıoğlu; "Sadece İzmir'de değil, Edirne'den Kars'a kadar tüm Şehit ve Gazi ailelerimizi ziyaret etmeye devam edeceğiz. Şehitlerimiz toprak altındaki ulu köklerimiz, gazilerimiz de Büyük Önder Atatürk'ün dediği gibi yaşayan anıtlardır" dedi

Kaynak: anka