Dışişleri Bakanlığı, "Asrın felaketi depremlerin yıl dönümünde, Bakanlığımız mensubu Büyükelçi Devrim Öztürk ve Gökhan Aytaç dahil hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz. Depremlerin ardından acımızı paylaşan, dayanışma ruhuyla yardım ulaştıran ülkeleri her zaman hatırlayacağız" açıklamasını yaptı.

BİRLEŞİK KAMU İŞ KONFEDERASYONU: "ŞUBAT AYINDA AÇLIK SINIRI 18 BİN 973 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 52 BİN 375 LİRAYA YÜKSELDİ" BİRLEŞİK KAMU İŞ KONFEDERASYONU: "ŞUBAT AYINDA AÇLIK SINIRI 18 BİN 973 LİRAYA, YOKSULLUK SINIRI 52 BİN 375 LİRAYA YÜKSELDİ"

Dışişleri Bakanlığı, 6 Şubat depremlerinin yıl dönümünde hayatını kaybedenler için anma mesajı yayınladı. Bakanlığın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda şunlar kaydedildi:

"Asrın Felaketi depremlerin yıl dönümünde, Bakanlığımız mensubu Büyükelçi Devrim Öztürk ve Gökhan Aytaç dahil hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımızı saygı ve rahmetle anıyoruz. Depremlerin ardından acımızı paylaşan, dayanışma ruhuyla yardım ulaştıran ülkeleri her zaman hatırlayacağız."

 

Kaynak: anka