(İSTANBUL)- Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, İstanbul İş İnsanları Derneği’nin düzenlediği 8. Türkiye Marka Zirvesi’nde yılın Kültür ve Sanat Markası ödülünü aldı. Sahnede yaptığı konuşmada sanata ve spora katkısı olan herkese teşekkür eden Başkan Özer, hedefinin Esenyurt’u, kültür, sanat ve sporun başkenti haline getirmek olduğunu söyledi.

İstanbul İş İnsanları Derneği’nce organize edilen 8. Türkiye Marka Zirvesi'ne iş, sanat ve siyaset dünyasından önemli isimler katıldı. Ödül töreninin de yapıldığı gecede, Esenyurt Belediye Başkanı Ahmet Özer, yılın Kültür ve Sanat Markası ödülünü, Sinop Büyükşehir Belediye Başkanı Metin Gürbüz’ün elinden aldı.

Sahnede yaptığı konuşmada kültür, sanat ve spora katkı sunan herkese teşekkür eden Başkan Özer, gecede ayrıca yılın Oto Galeri Firması Loft Garage’a ödülünü verdi.

Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli: “Çeşme’mizin ulaşım altyapısını daha da güçlendirmek için kararlılıkla çalışıyoruz” Çeşme Belediye Başkanı Lal Denizli: “Çeşme’mizin ulaşım altyapısını daha da güçlendirmek için kararlılıkla çalışıyoruz”

“ESENYURT’U KÜLTÜR, SANAT VE SPOR BAŞKENTİ HALİNE GETİRECEĞİM”

Yaklaşık 100 markanın ve 600 davetlinin katıldığı organizasyonda konuşan Özer, “Bir kültür adamı ve akademisyen olarak en büyük idealim ve amacım Esenyurt’u kültür, sanat ve sporun başkenti haline getirmek. Bu yolda büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem İmamoğlu ile el ele, gönül gönüle çalışıyoruz. Kültür ve sanat aynı zamanda Esenyurt gibi ilçelerimizde kentlileşmeyi de sağlayacak en büyük araç olacak. Bu duygu ve düşüncelerimle kültüre, sanata ve spora emek veren, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: anka